«Культурний хаб Донеччина» 17, 18 та 19 травня чекає на відвідувачів

441174505 856089399893021 1047652788195574983 n
 
17 травня у просторі «Культурний хаб Донеччина», створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації в місті Києві, пройдуть зустрічі для дорослих з нашої області, організатором яких є обласне комунальне підприємство «Центр кіномистецтва та культури». «Культурний хаб Донеччина» став партнером соціального проєкту Президента України і Міністерства молоді та спорту України «АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ». Буде проведено безкоштовні заходи спортивного напрямку.
 
Про це повідомили в Донецькій облдержадміністації. 
 
18 травня запрошуємо на родинне свято «Леді Баг. Боротьба з Акумами» з показом мультфільму «Леді Баг». Разом з дітьми можна буде пізнавати нове, спілкуватися та просто весело і цікаво провести час.
 
Також відбудеться презентація благодійного проєкту «Школа Героїв» для підлітків на тему «Робота та проєкти для підлітків, наставники та спонсори». Під час заходу діти зустрінуться з засновником проєкту та фахівцями різних професій, які у форматі бесіди запитання-відповіді поділяться власним досвідом із зазначеного питання. Спілкуючись з однолітками та працюючи над проєктами, діти зможуть краще зрозуміти свої інтереси, здібності та можливості.
 
19 травня заплановані для відвідувачів хабу: арт-терапевтичний сеанс для дітей та для дорослих, які постраждали від бойових дій; абетка анімаційного малювання з Володимиром Ликовим; музичне заняття з Katiko, дудл-арт з Денисом Дрейманом та кінопоказ сучасного фільму «Слова».
 
Реєстрація на Telegram-каналі за посиланням https://t.me/culture_space_donetchyna.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter