На Донеччині пропонують громадянам, які не зареєстровані як безробітні, отримати ваучер на навчання

876546оиллмоперчавя
 
Питання конкурентоспроможності на ринку праці завжди актуальне, адже успішність кожного залежить від готовності до саморозвитку та самовдосконалення. Донецька обласна служба зайнятості пропонує громадянам, які не зареєстровані як безробітні, отримати ваучер на навчання. Цей документ дає змогу здобути нову професію або спеціальність чи підвищити свій професійний рівень.
 
Про це повідомили в Донецькій обласній службі зайнятості. 
 
Пройти навчання можна за 124 професіями та спеціальностями у закладах освіти, підприємствах, установах та організаціях, які мають ліцензію на освітню діяльність. Вартість ваучера складає 30 280 грн. Якщо навчання дорожче за цю суму, то роботодавець або людина доплачує різницю самостійно.
 
Ваучером на навчання можуть скористатись:
⦁ особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років;
⦁ особи, звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), у зв’язку із скороченням чисельності штату або за станом здоров’я (до досягнення ними пенсійного віку);
⦁ особи, звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони (до досягнення ними пенсійного віку та за умови звернення протягом трьох років з дня звільнення);
⦁ внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутності підходящої роботи;
⦁ особи з інвалідністю за відсутності підходящої роботи;
⦁ особи, які у період дії воєнного стану в Україні отримали поранення внаслідок військової агресії;
⦁ громадяни, які були позбавлені особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.
 
Подати заявку на отримання ваучера можна онлайн на сайті Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/profnavch/voucher або звернувшись безпосередньо до центру зайнятості https://t1p.de/2u2np.
 
Не втрачайте шанс здобути нову професію або підвищити свою кваліфікацію!
 
Якщо виникли питання або потрібна детальна консультація, звертайтеся за телефоном call-центру Донецького обласного центру зайнятості 0-800-33-61-67.
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter