Піонери та чемпіони. Хто представить збірну України на Олімпіаді в Пекіні

8b05ba0460389194ba468904a9df796f

Національний олімпійський комітет України затвердив склад української збірної на зимових Олімпійських іграх у 2022 році, що відбудуться в Пекіні. До складу увійшли 45 спортсменів, які представлять Україну у 12 спортивних дисциплінах. В тому числі в тих, де українці ще не виступали.

Заборона розповідає про те, хто змагатиметься від України на Олімпіаді, що відбуватиметься з 4 лютого до 20 лютого 2022 року.

 Cклад збірної України на зимовій Олімпіаді в Пекіні

Національний олімпійський комітет України (НОК) затвердив список спортсменів, які представлять українську збірну на Олімпійських іграх в Пекіні у 2022 році, повідомила пресслужба комітету. 

«45 спортсменів представлять Україну на XXIV зимових Олімпійських іграх у Пекіні в 12 спортивних дисциплінах: біатлоні, бобслеї, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, лижних гонках, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліну, фігурному катанні, фристайлі та шорт-треку. Також після 12-річної перерви до складу олімпійської збірної України повернулися одразу три українські стрибуни на лижах з трампліну»,  —  йдеться у повідомленні НОК.

У порівнянні із 2018 роком під час Олімпійських ігор в Пхьончхані, що у Південній Кореї, у 2022 році склад української збірної збільшився на 12 спортсменів. 

Вперше в історії зимових ігор Україну представлять спортсмени у змаганнях змішаних команд з фристайлу (акробатика) та жіночому бобслеї (у різновиді монобоб). На зимових іграх в Пекіні у 2022 році змагатимуться чотири олімпійські чемпіони: фристайліст Олександр Абраменко та біатлоністки Олена Білосюк (Підгрушна), Юлія Джима, Валентина Семеренко.

Де дивитися в Україні Олімпійські ігри-2022

Зимові Олімпійські ігри в Пекіні триватимуть з 4 лютого по 20 лютого 2022 року. Впродовж цього часу в Україні офіційним транслятором Олімпіади буде телеканал UA:Перший, також змагання можна буде переглянути онлайн на сайті Суспільне Спорт.

Телеканал UA:Перший розпочинатимуться о 6:00 за Києвом та трватимуть до 17:00. На онлайн-платформі Суспільне Спорт глядачам відкриють доступ до чотирьох окремих плеєрів, де транслюватимуть змагання. 

Крім цих платформ, в Україні зимові Олімпійські ігри можна буде подивитись на тематичних каналах групи Eurosport. В Україні канали цієї групи присутні у низці медіасервісів. 

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter