Шотландія — Україна — 3:0. Після матчу. Стівен Кларк: «Тепер у нас є реальний шанс зайняти перше місце»

steve clarke3

Головний тренер збірної Шотландії Стівен Кларк підбив підсумки матчу Ліги націй зі збірною України (3:0), який відбувся вчора в Глазго.

«Це була гарна гра у нашому виконанні. Ми дуже задоволені тим, як провели цей матч. Нам знадобилося багато часу, щоб забити гол, але коли він прийшов, це трохи допомогло нам, хлопці розслабилися, заграли ще впевненіше, і зуміли оформити ще два голи.

Підсумковий рахунок виглядає добре, але ми ще маємо багато роботи в групі. Хочемо закріпити наш успіх у матчі з Ірландією у суботу. Тому що тепер ми маємо реальний шанс зайняти перше місце в групі.

У будь-якої команди бувають складні, невдалі періоди. Головне — правильно реагувати на них. Сьогодні ми показали, що правильно відреагували на наші червневі невдачі. Ми проробили багато роботи за той короткий час, який минув відтоді. В основному це була рутинна і досить нудна робота, але хлопці з нею впоралися і все набуте за цей період взяли сьогодні на озброєння. Вони були чудові.

Ми маємо гарну глибину складу, і це частина того, що ми намагаємося побудувати. Інакше неможливо розраховувати на результат, коли за один тиждень необхідно провести три матчі. У цьому зв’язку радий за Аарона Хіккі, який замінив Натана Паттерсона, який травмувався. Він дуже добре увійшов у гру. Вийти та зіграти проти Михайла Мудрика, на якого зараз дивляться багато хто, було непросто. У цього футболісти гарний темп, але Аарон добре впорався з ним.

Ми повинні постаратися забути цей результат та налаштуватися на суботній матч із Ірландією. Ця гра теж буде тяжкою. У ірландців на підготовку до майбутнього матчу є цілий тиждень, ми ж віддали вже сьогодні багато сил, і тепер у нас залишилося лише кілька днів на відновлення та підготовку. Тим не менш, сподіваюся, що і в суботу нам вдасться показати таку саму гру і такий же результат, як сьогодні», — сказав Кларк після закінчення матчу зі збірною України.