Усик може повернутись у крузервейт: відома причина

usik553124985491074065

Чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик збирається протистояти легендарним спортсменам. Заради одного з них українець навіть може змінити вагову категорію.

Асистент чемпіона Сергій Лапін розповів, з ким хоче битися Олександр Усик, в інтерв'ю Boxing Scene.

Володар чемпіонських поясів за версіями WBA, WBO, IBF та IBO Олександр Усик хоче стати абсолютним чемпіоном світу у надважкій вазі. Вже навесні 2023 року він готовий протистояти власнику поясу WBC Тайсону Ф'юрі у бою, переможець якого стане абсолютним тріумфатором у сучасному боксі.

Наступні суперники Усика

Наступними суперниками українця можуть стати Деонтей Вайлдер та Джо Джойс. Але Олександр Усик готовий піти ще далі та змінити вагову категорію. Він може знову перейти до крузервейту (вагова категорія у боксі між напівважкою та важкою вагою до 90 кг. — Ред.). Причина полягає у можливості проведення бою із Саулем "Канело" Альваресом.

Олександр Усик

"Наразі можна стверджувати, що Олександр Усик вже повністю відновився після другого бою з Ентоні Джошуа. Чемпіон тримає себе у добрій формі. Останні місяці він повністю присвятив зайняттю благодійністю

Олександр Усик чекає, коли Тайсон Ф'юрі нарешті набереться сміливості вийти з ним на один ринг. Британець більше базікає, ніж робить. І поки що він збирається знову боксувати з Дереком Чісорою. Це не цікавий поєдинок. Не думаю, що його взагалі хтось захоче дивитися.

Проблема полягає в тому, що Тайсон шукає легкі бої. Якщо з якоїсь причини цей поєдинок не відбудеться, нічого страшного не станеться. Олександр міг би повернутися до крузервейту, але тільки заради бою з Саулем Альваресом. Це єдиний боєць, заради якого Усик повернувся б до своєї минулої вагової категорії.

Згадували Деонтея Вайлдера. Хороший суперник, Олександр Усик його не боїться. В останньому бою Вайлдера я не побачив нічого нового. Цей хлопець дуже простий. Він виходить і б'є, і має дуже сильний удар. Їм Деонтей компенсує відсутність техніки", — заявив Сергій Лапін.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter