«Шахтар» після розгромної поразки від «Лейпцига» вилетів з Ліги чемпіонів

01001pqh b82d 1280x720

У фінальному 6-му турі групового етапу Ліги чемпіонів «Шахтар» програв німецькому «Лейпцигу» з рахунком 0-4 і вилетів у Лігу Європи.

Як повідомляє Еспресо.TV, під час матчу у домашній для «Шахтаря» Варшаві «Лейпциг» повів у рахунку на 10-й хвилині, коли забив Крістофер Нкуну.

На початку другого тайму перевагу німців збільшив Андре Сілва. До розгромного рахунок на 62-й хвилині довів Домінік Шобошлай, крапку в матчі поставив Дані Ольмо.

Після програшу «Лейпцигу» «Шахтар» з 6 очками фінішував у групі F третім і тепер  продовжить виступи у Лізі Європи. Жеребкування 1/16 фіналу ЛЄ відбудеться 7 листопада.

«Шахтар» (Україна) – «Лейпциг» (Німеччина) 0:4

Голи: Нкуну, 10, Сілва, 50, Шобошлай, 62, Ольмо, 68

«Шахтар»: Трубін, Степаненко, Бондаренко (Криськів, 82), Михайличенко, Мудрик (Тотовицький, 74), Матвієнко, Траоре (Сікан, 60), Судаков (Джурасек, 60), Конопля (Тейлор, 60), Петряк, Бондар

«Лейпциг»: Бласвіх, Сімакан (Хенрікс, 67), Орбан, Сілва, Вернер (Форсберг, 19), Шобошлаї (Ольмо, 67), Нкунку, Раум, (Хальстенберг, 67), Шлагер (Діалло, 74), Гвардіол, Кампль

Напередодні гри головний тренер «Шахтаря» Ігор Йовічевіч пообіцяв дати бій німецькому «Лейпцигу» у вирішальному матчі групового раунду Ліги чемпіонів.