Медики назвали п’ять продуктів, які допоможуть схуднути

10 10

Вчені стверджують, що взимку люди вживають більш калорійну їжу та схили до набору ваги. Які продукти варто включити до свого раціону, щоб не набрати зайві кілограми?

Важливо пам’ятати, що процес схуднення потребує зусиль. Будь-хто, хто намагався схуднути, знає, що для досягнення своїх цілей потрібно змінити свої звички. Це включає зміну харчових звичок, покращення сну та активніший спосіб життя протягом дня. Однак є природні способи харчування, які можуть допомогти вам у процесі схуднення та просунути вас до вашої мети.
Чай мате – один з найпопулярніших і найулюбленіших напоїв у Південній Америці.
Родзинкою чаю є вплив на розщеплення жиру. Синтез жирних кислот мате під час вправ був перевірений у дослідженнях, і результати виявилися значними. Дослідники виявили, що вживання чаю мате спонукає організм використовувати запаси жиру як джерело енергії, особливо під час занять спортом. Також він містить кофеїн та антиоксиданти, тому вони одержують приплив енергії, а жирні кислоти спалюються під час занять спортом. Пиття мате знімає втому та покращує працездатність.
Всім відома пряність – кориця використовувалася в багатьох кухнях та культурах протягом тисячоліть. Відомо, що кориця допомагає регулювати рівень цукру на крові.
Інший, менш відомий ефект кориці пов’язаний з сполукою, що міститься в ній, під назвою коричний альдегід, яка також надає їй особливий аромат. Цей компонент має термогенну дію, виділяючи тепло в організмі за рахунок метаболічних процесів, які можуть сприяти процесу схуднення.
Зелений чай протягом багатьох років був визнаний рослиною, яка може сприяти процесу схуднення через його вплив на швидкість метаболізму. Зелений чай впливає на втрату ваги завдяки посиленому термогенезу.
Проведено дослідження за участю 14 молодих здорових чоловіків, які отримували зелений чай або екстракт плацебо протягом чотирьох тижнів, при цьому вони виконували три тренування на тиждень, катаючись на велосипеді протягом приблизно години. У групі, яка пила зелений чай, результати показали, що швидкість окислення жирів збільшилася на 25%, а відсотковий вміст жиру в організмі знизився приблизно на 1,63% порівняно з контрольною групою, де дані суб’єктів не змінилися. У тому ж дослідженні любителі зеленого чаю досягли більшого результату у заключному тесті, проведеному наприкінці чотирьох тижнів.
Гострий перець, такий як кайенський перець, чилі та його замінники, містять потужний активний інгредієнт під назвою капсаїцин, та сама речовина, яка змушує вас відчувати тепло. Дослідження, що вивчають вплив капсаїцину на метаболізм, показали, що гострий перець прискорює обмін речовин протягом 30 хвилин після їди. Ефект перевіряли у стані спокою. Гострий перець, здається, мотивує організм витрачати більше енергії та спалювати більше калорій. Ці дії пов’язані з активацією рецепторів адреналіну та підвищенням температури тіла.
Використання насіння фенхелю було звичайним явищем у багатьох культурах по всьому світу протягом тисячоліть. Згідно з традиційною медициною, насіння фенхелю вважається засобом для придушення апетиту. Люди відчувають насичення після пиття настою фенхелю або жування насіння фенхелю. Ті, хто часто перекушує між їдою, можуть пити чай з фенхелем після і між їдою, щоб довше відчувати ситість, позбутися нетравлення і зменшити здуття живота.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter