Вправи для всього тіла у домашніх умовах для жінок

15913

Наведені вправи вдома для дівчат і підлітків, виконані за круговою програмою, допоможуть зробити сушку тіла, тобто схуднути внаслідок втрати зайвого жиру та води зі збереженням м'язової маси.

Перше: розминка і кардіо

Підготовка до тренування

Програма тренувань для дівчат вдома повинна містити розминку суглобів: обертальні рухи в обидві сторони голови, плечей, рук, ліктів, кистей, таза, колін і стоп.

При виконанні кардіо важливо стежити за пульсом, граничне значення якого повинно дорівнювати 220 мінус ваш вік. А жироспалювальний діапазон є оптимальним у в межах 60-70% від цього значення.

Тренування вдома для жінок може включати одну або кілька кардіо вправ.

Стрибки зі скакалкою

Стрибки зі скакалкою

Стрибати потрібно 8—10 хвилин в комфортному темпі з паузами до 15 секунд кожні 1—3 хвилини. При виконанні вправи важливо стежити за диханням і відсутністю дискомфорту в ногах.

Jumping Джек

Джампінг джек

Базове положення — ноги разом, руки розташовані уздовж тулуба. Підстрибніть, розводячи ноги та плескаючи руками над головою. Поверніться через стрибок у базову позицію та стрибайте у швидкому темпі 8—10 хвилин з перервами до 15 секунд кожні 1—3 хвилини.

Ходьба по сходах

Біг по сходам

Якщо ви мешканець багатоповерхівки, включіть ходіння по сходах у свою кардіо програму. Ця вправа гарно розганяє пульс до робочого режиму. А якщо хочете підкачати сідниці, наступайте на всю стопу й відштовхуйтеся від сходинок п'ятами. Ходіть 1-3 хвилини або підніміться на 8-12 поверхів.

Друге: вправи для рук, спини та грудної клітини

тренування спини для дівчат

Для покращення тонусу верхньої частини тулуба тренування вдома для дівчат повинне містити вправи для рук, спини та грудей. Їх можна виконувати і з власною вагою, але для кращої ефективності знадобляться гантелі. Вагу снарядів слід підбирати індивідуально, залежно від початкового рівня фізичної підготовки.

Розгинання передпліччя від провисань у верхній частині рук

Тренування м'язів трицепсу

Візьміть снаряди вагою 1,5-3 кг, встаньте і нахиліть корпус вперед, злегка зігнувши ноги. Руки зігніть в ліктях, притисніть до тулуба і відведіть вгору. Синхронно розгинайте руки, відводячи гантелі назад, і повертайте в базове положення. Виконуйте вправу 0,5-1 хвилину. І так 3 підходи з короткою перервою.

Вправа «човник» для спини

Виконання вправи човник

Лежачи на животі, витягнувши руки перед собою і з'єднавши ноги разом, одночасно відірвіть торс і ноги від підлоги, піднімаючи їх якнайвище. Тримайте баланс в цій позі 2 секунди. Опустіться в базове положення і повторюйте «човник» по 30 секунд в 3 підходи.

Віджимання з широко розставленими руками для грудей

Виконання віджимання від полу

Упор лежачи, руки розставте трохи ширше плечей, долоні дивляться вперед. Плавно опускайтеся, майже торкаючись грудьми підлоги, та підіймайтеся. Кожен підхід має тривати 10—30 секунд. Слід зробити 3 підходи.

Третє: вправи для ніг та сідниць

Для прокачування ніг і сідниць знадобляться фітнес-стрічка і гантелі. Для того, щоб домогтися кращого результату, завжди стежте за технікою виконання вправ. Якщо під час тренування відчуєте, що серце починає «стукати» — припиніть заняття і зробіть перепочинок, щоб дихання і серцебиття прийшли в норму.

Станова тяга

Виконання станової тяги з гантелями

Ноги на ширині плечей, у руках — гантелі. Спина пряма, з невеликим прогином у попереку. Схиляємо тулуб вперед, а таз відводимо назад, коліна трохи зігнуті. Повільно розгинаємо коліна та слідом випрямляємо спину. Кожен підхід триває 30-60 секунд. Слід зробити 3 підходи.

Присідання з махом ноги у сторону

Виконання Присідання з махом ноги у сторону

Одягніть стрічку на гомілки та починайте робити класичні присідання. На верхній точці відведіть одну ногу у бік. Зробіть серію для однієї ноги, а потім для іншої протягом 30—60 секунд упродовж трьох підходів.

Четверте: вправи для живота та м'язів кора

тренування м'язів живота жінок

Аби не розширити талію під час вправ на прес, робити їх необхідно поволі, зосереджуючись на м'язах преса. Якщо раніше ви ніколи не качали прес, почніть з меншої кількості повторень, поступово збільшуючи їх число.

Планка пряма

Виконання планки

Упор лежачи на ліктях. Торс витягнутий у пряму лінію, а прес максимально напружений. Виконуйте 30-60 секунд протягом 3—4 підходів.

Планка бічна

Виконання бічної планки

Ляжте на бік і підніміть тулуб, спираючись на лікоть і ступні. Ноги і верхня частина тіла при цьому повинні утворити пряму лінію. Другу руку витягніть вгору для балансу. Стійте в планці 30-60 секунд, потім зробіть перерву і повторіть ті ж кроки, але для іншої сторони. Виконайте 3-4 повтори.

Вакуум

Виконання вправи вакум

Встаньте навкарачки та глибоко вдихніть. На глибокому видиху втягніть живіт і напружте прес. Зафіксуйтесь в такому положенні на 2-3 секунди і вдихніть. Ліміту повторів для цієї вправи немає: робіть його стільки разів, скільки зможете.

Човник на прес

Виконання вправи човник

Ляжте на спину, руки витягніть за головою, ноги разом. Одночасно підійміть тулуб і ноги та затримайтеся у такому положенні на 10 секунд. Зробіть вправу 3—4 рази.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter