Як піклуватися про волосся? 7 порад від експертів для щоденного догляду

kak otrastit volosy 13

Якщо ви повернулись до природнього кольору волосся, вам необхідно знати, як за ними піклуватися. Читайте наші поради від вибору кондиціонеру до правильних звичок у щоденному догляді, щоб ваші кучері були здоровими та сяючими.

Неважливо, чи у вас завжди був натуральний колір волосся, чи ви надаєте перевагу фарбуванню, прислухайтеся до 7 простих порад щодо правильного догляду за волоссям, аби підтримувати його здоровий вигляд.

1 - Догляд за волоссям після фарбування
Якщо раніше ви надавали перевагу фарбуванню волосся, особливо обережно обирайте продукти для укладки. Завжди пересвідчуйтеся, що муси, гелі або спреї піклуються про волосся під час укладки, а не навпаки, пошкоджують його.

2 - Тримайтесь подалі від гарячого
Намагайтесь не сушити феном ваше волосся, наскільки це можливо. Старайтесь уникати негативного впливу гарячого повітря від фенів або інших інструментів для укладання волосся. 

3 - Укладання без шкоди для волосся
Якщо у вас кучеряве волосся, замість укладки гарячими інструментами, закрутіть пасмо мокрого волосся у джгут і залиште його до висихання. Вуаля! У вас красиві та абсолютно здорові локони.

4 - Додайте трохи олійки
Зволожуйте волосся протягом всього дня за допомогою невеликої кількості олій. 

5 - Не чіпайте
Часте розчісування та постійний жар від фену посилюють сухість і ламкість волосся. Тож намагайтесь звести їх до мінімуму. Ви можете почати робити такі нескладні зачіски, як твіст-аут (пучок) або заплітати коси, які не так обтяжують волосся.

6 - Не вирівнюйте
Щипці для завивки або випрямлення волосся сильно його пересушують. Це одна з головних причин ушкоджень. Спробуйте інші способи укладання волосся, які більш бережливі до нього.

7 - Піклуйтеся про себе та використовуйте засоби для догляду за волоссям — і ваша зачіска завжди буде виглядати на всі 100!

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter