Без подразнень та висипань: як зберегти здоровий колір обличчя у холодну пору року

vse dlya plavannya
Потурбуйтеся про своє здоров'я. Прихід холодів особливо помітила шкіра нашого обличчя. Багато-хто зіткнувся з подразненням, лущенням та свербінням. У цей сезон важливо особливо дбати про свою шкіру.  
  • Дотримуйтеся здорового харчування

Здорова їжа

Стан обличчя – це відображення нашого організму, який страждає від шкідливих продуктів. Звичайно, з приходом холодів ми почали більше часу проводити вдома і, відповідно, більше їсти. Враховуючи це, намагайтеся споживати лише корисні продукти. Зокрема, сезонні овочі та фрукти, які наповнені вітамінами та корисними мікроелементами. 

  • Стежте за рівнем вітаміну D

Вітаміни

Лікарі рекомендують принаймні два рази на рік робити повний check-up свого організму та здавати базові аналізи. Напередодні зими окрему увагу варто звернути на вітамін D і, за потреби, підвищити його. 

  • Більше спіть

Сон

Здоровий сон повинен становити не менше 7-8 годин. Враховуючи, що взимку тривалість дня зменшується, то лягати спати о 22-23 годині буде дуже просто. Це підсилить ваш імунітет, а на обличчі не будуть відображатися сині кола.

  • Не забувайте про активність

присідання

Пасивний спосіб життя – прямий шлях до набряків. Щоб уникнути цього – не забувайте про фізичні навантаження. Їх можна робити навіть вдома. Приділіть цьому 15 хв вранці, щоб відійти від сну, та близько 30-40 хв ввечері, щоб розслабитися після важкого робочого дня.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter