Упаковки для квітів: якому різновиду віддати перевагу?

pasted image 0

Квіти являють собою універсальний подарунок, адже їх можна подарувати коханій, друзям, колегам, батькам і дітям. Вони ідеально підходять на роль презента для будь-якого свята, починаючи від ювілею і закінчуючи народженням дитини. Їх можна подарувати на честь випускного, підвищення на роботі або і взагалі без якогось конкретного приводу. Щоб квіти виглядали вишукано та красиво, їх потрібно відповідним чином оформити. І в цьому вам завжди допоможе інтернет-магазин deco-packing.com.ua/ua/  який готовий запропонувати своїх покупцям надзвичайно широкий вибір флористичних матеріалів.

Яку упаковку для букету обрати?

Ще зовсім нещодавно практично всі букети пакувалися просто в поліетиленову плівку, яка потім перев’язувалася кольоровою стрічкою. Проте з тих пір вже багато чого змінилося, і асортимент пакувальних матеріалів збільшився в кілька разів.

На сьогоднішній день найбільшим попитом серед покупців користуються такі варіанти упаковок:

  • декоративна сітка, яка може бути будь-якого відтінку;
  • дизайнерський папір;
  • коробка для капелюшків;
  • кошики.

Прозора коробка для квітів

Один з найбільш цікавих та оригінальних варіантів упаковок — прозора коробка, яку ще називають акваріумом для квітів. Виглядає така коробка дуже вишукано і навіть чимось схожа на вазу. Якщо вас цікавить одночасно і оригінальне, і практичне рішення, то обов’язково зверніть увагу на прозорі коробки.

Капелюшкова коробка

Картон є хорошим матеріалом для пакування квітів. Він дає широкий простір для фантазії, а ще відрізняється зручністю і практичністю. До інших переваг картонних коробок варто віднести наступні:

  • Капелюшкові коробки для квітів відрізняються міцністю і здатні витримувати навіть великі навантаження.
  • Їх вага надзвичайно мала, а тому такий букет є легким і зручним одночасно.
  • Такі коробки демонструють високу стійкість до деформації. Вони не тільки зберігають свою форму, але й надійно підтримують квіти.
  • Картонні коробки можуть бути будь-якого кольору, розміру і форми. 
  • Якщо вам потрібна коробка з ексклюзивним принтом, то ви завжди можете замовити її індивідуальний дизайн.
  • Картон є екологічно чистим рішенням, тому що виготовляється виключно з натуральних матеріалів.

Де краще купувати упаковки для квітів?

Якщо вам необхідно придбати упаковочні матеріали для створення букетів, то ви знайдете їх у широкому асортименті в інтернет-магазині Deco-Pack. Наш магазин вже давно представлений на відповідному ринку, а тому може похвалитися відмінною репутацією.

Звертайтеся до нас, і ми з радістю допоможемо вам обрати найкращий варіант, який допоможе вашим квітковим композиціям виглядати бездоганно.

 

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 1 голос

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter