9 правил для красивої шкіри обличчя – поради дерматологині

1675819887 gagaru club p krasivaya kozha litsa vkontakte 1
Сьогодні догляд за шкірою є обов'язковою процедурою для багатьох жінок. Стан нашої шкіри залежить не лише від якісної косметики, але й інших чинників. Детальніше про них розповіла дерматологиня Вікторія Ахтарнія, передає.

КУРІННЯ

Куріння провокує раннє старіння шкіри і надає їй сірого нездорового відтінку. Також, у разі наявності на обличчі ранок і запалень вони можуть стати ще більш небезпечними.

АЛКОГОЛЬ

Так само, як і паління, алкоголь має негативний вплив на наш організм і зовнішній вигляд. Навіть при вживання спиртних напоїв у невеликих дозах можуть утворитися набряки, запалення тощо.

СТРЕС

Регулярний стресовий стан може провокувати різні хронічні захворювання в організмі, які у свою чергу призведуть до появи висипів на шкірі, набряків і навіть акне.

СКРАБУВАННЯ

Особливо обережно варто поводитися зі скрабуванням шкіри і проводити цю процедуру не частіше 1-2 разів на тиждень, в залежності від потреби. Важливо обирати м'які скраби, щоб не спровокувати подразнення шкіри.

Дерматологи радять також замінити скраби на щадні пілінги, ензимні пудри і гомажі. Вони допоможуть зберегти захисний бар'єр шкіри і не спровокують додаткових пошкоджень.

НЕДОСТАТНЄ ОЧИЩЕННЯ ОБЛИЧЧЯ

Доглядати за обличчям необхідно на після сну вранці та перед сном ввечері. Особливо важливе значення має ретельне очищення обличчя від макіяжу, оскільки лягати спати з косметикою не рекомендується. Це також призводить до більш швидкого старіння шкіри.

ОЧИЩЕННЯ "ДО СКРИПУ"

Надмірне очищення шкіри також не призведе ні до чого хорошого. Не варто сильно терти своє обличчя і вмивати його без причини посеред дня. Двох разів на день цілком достатньо.

ТЕМПЕРАТУРА ВОДИ

Не треба вмиватися гарячою водою, оскільки вона може порушити гідроліпідну мантію і в результаті це спровокує сухість шкіри.

КОСМЕТИКА

Позитивний результат посилить лише правильно підібрана косметика, яка призначена для догляду за відповідним типом шкіри. Для того, щоб встановити, які засоби підходять конкретно вам – варто звернутися до дерматолога за порадою.

SPF

Майже кожна жінка вже знає, що використання засобів з SPF повинно бути обов'язковим як влітку, так і в зимовий сезон. Незалежно від пори року сонце має вплив на шкіру нашого обличчя, а ультрафіолетові промені пришвидшують появу зморшок, викликають потовщення епідермісу, фотостаріння, нерівний тон і рак.

Навіть якщо ви хочете вирівняти тон своєї шкіри за рахунок засмаги – не нехтуйте засобами з SPF. Просто разом із цим використовуйте якісну автозасмагу.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter