Трендові ідеї ​​стрижки довгий боб, для стильних образів на осінь 2021

 

podovzheniy bob 59 foto strizhki na dovge volossya bagatosharov zach ski z podovzhennyam 32

Кожного нового сезону потрібно вносити свої корективи в тренди краси але стрижка довгий боб залишається поза конкуренцією. Давайте разом подивимося на модні ідеї цієї стрижки.

Рівний зріз і прямий проділ – жіночна класика, яка ідеально підійде красуням, які мріють про густу і об’ємну шевелюру.

Середня довжина волосся дозволяє створювати різні ефектні укладання. В цьому випадку легка хвиля і косий проділ створюють більш святковий зовнішній вигляд.

Поєднання: подовжений боб + складна техніка фарбування волосся “балаяж” в пшеничному відтінку – допоможе зробити ваш зовнішній вигляд максимально “свіжим” і сучасним.

Перед вами дуже цікава та стильна зачіска з ідеальним прикореневим об’ємом.

Креативне фарбування і рваний ефект виведуть стрижку боб на новий рівень.

Зверніть увагу, що довга стрижка боб чудово виглядає з рівним та гладким волоссям.

Додати додаткового об’єму стрижці “довгий боб”, вам вдасться за допомогою об’ємних кучериків від самих коренів. Грайливі локони ідеально підійдуть для святкової вечірки або ж романтичного побачення.

Стильна і ультрамодна стрижка допоможе вам виграшно скорегувати пропорції обличчя, додати виразності вилицям і підборіддю.

Зробити обрис обличчя стрункішим вдасться за допомогою стильної стрижки “боб” з подовженими передніми пасмами біля обличчя.

Асиметрична варіація елегантної стрижки “боб” буде на піку популярності в нинішньому сезоні. Цей варіант стрижки найкраще “носити” з боковим проділом і злегка закрученими всередину кінчиками волосся.

Шляхетний мінімалізм стрижки “довгий боб” підкуповує своєю привабливістю. Вам варто спробувати зробити ультрамодну стрижку, яка володіє “омолоджуючим” ефектом.

 

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 1 голос
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter