Не хоче їсти дитина? Після цих дій попросить добавку

rebenok ne est ovoshhi i frukty

Це радість, коли дитина із задоволенням їсть все, що йому приготували батьки. Але відбувається таке далеко не в кожній родині, тому що в більшості випадків дорослі стикаються з відмовою свого чада: “не хочу, не буду”. І буває, що обід або вечеря перетворюються в бій між “нехочухой” і його батьками. Не подобається те, що приготувала мамапричини відмови від едиеслі дитина відмовляється їсти, значить у нього є одна з двох причин: не може або не хоче.

Якщо дитя не може їсти, значить, бажання у нього все ж присутній, а ось фізично щось йому заважає. Наприклад, відмова немовляти від їжі може бути обумовлений несмачним молоком матері або незручною соскою в пляшечці, через яку не проходить їжа. Крім того, грудних дітей часто мучать коліки, і часом діти не можуть їсти через біль.Однією з причин також є проблеми в порожнині рота: наприклад, запалення ясен, стоматит, мікротріщини – все це провокує хворобливі відчуття при поглинанні їжі.

Простудні захворювання або ГРВІ також позначаються на проблемі з апетитом. При закладеності носа складно їсти, так як під час пережовування їжі перекривається доступ до кисню. А якщо болить горло, то очевидно, що і проковтування їжі доставляє сильний дискомфорт.Просить щось інше, що коли проблема полягає в неможливості їсти, то перше, що потрібно зробити – усунути причину, звернувшись до лікаря, і отримавши відповідне лікування.

Можливо дитині не подобається саме блюдо-воно занадто солоне або прісне, гаряче або холодне, з великими шматочками або надто протерте. Іноді причиною примх стає і те, що дорослі часто балують своє чадо солодощами, через які звичайна їжа перестає йому подобається. Буває, що діти відмовляються від їжі через комплексів, що зустрічається серед підлітків. Наприклад, дівчинка стала вважати себе занадто товстою і намагається схуднути за допомогою повного або часткового відмови від їжі. За цим потрібно простежити або ласкаво, але хитро обговорити причину подібного бунту.

При правильних питаннях дитя розповість в чому справа. Що робити, якщо дитина з якихось причин відмовляється від вечері, то ні в якому разі не потрібно “кидатися” до плити і готувати іншу страву. Також не варто лаяти його. Тільки почуття голоду здатне перемогти виборчий апетит. Тому дозвольте дітям “нагуляти” його, і через якийсь час вони з радістю з’їдять те блюдо, від якого відмовлялися буквально пару годин тому.Тепер їсть із удовольствіемнельзя дозволяти дитині робити перекушування між прийомами їжі.

Продукти для легкого перекусу слід прибрати із зони видимості, причому дорослим також слід виконувати це правило відмови. Ну і нарешті, не нав’язуйте малюкові свій розпорядок дня, так як можливо його годинник не збігаються з вашими. Поспостерігайте за дитиною, в який час він просить їсти, і тоді перенесення обіду на годину пізніше, а вечері – на годину раніше зможе вирішити проблему відмови від їжі.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter