"Санкції не вирішать проблему": Китай висловився про необхідність переговорів Росії та України

50ef9c223

Китай, який у день річниці повномасштабного російського вторгнення в Україну запропонував, так званий, "мирний план" тепер заявив, що переговори між нашою країною та РФ мають розпочатися якнайшвидше.

Про це повідомляє CNN.

Так, за словами міністра закордонних справ Китаю Цінь Гана, ситуація зараз підійшла до "критичного моменту" і санкції та тиск з боку України та західних країн нібито "не вирішать проблему".

"Або припиняються бойові дії та відновлюється мир і починається процес політичного врегулювання, або у вогонь підливається ще більше олії, і криза ще більше розширюється і виходить з-під контролю", - заявив він.

Нагадаємо, раніше Міністерством закордонних справ Китаю було опубліковано документ, що містить 12 пунктів, спрямованих на врегулювання конфлікту між Росією та Україною. У документі містилися пропозиції щодо скасування санкцій, припинення вогню та поновлення переговорів. Проте, не було жодних згадок про виведення російських військ з окупованих територій України, у той час, як було виділено пункт, пов'язаний із повагою до суверенітету всіх країн. Також Пекін чітко висловився проти застосування ядерної зброї.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter