Протести у Грузії: учасники акції знову зберуться перед парламентом

5079da2982d91eff14a3a914d546b90f

10 березня перед будинком парламенту Грузії пройде акція протесту.

Організатори акції на проспекті Руставелі у Тбілісі закликали громадян знову зібратися 10 березня 11:00. Про це пише "ІнтерпресНьюс".

Один з очільників акції Нодар Чачанідзе звернувся до громадян, як стало відомо, що 10 березня у парламенті призначено засідання бюро, після якого відбудеться пленарне засідання. На порядку денному буде лише одне питання – зокрема, друге читання проєкту про т.зв. агентів іноземного впливу, який, як заявили сьогодні у «Грузинській мрії», буде провалено на голосуванні.

За інформацією апарату парламенту Грузії, 10 березня діятиме обмежений режим доступу до будівлі парламенту. Метою цього заходу є захист безпеки членів парламенту Грузії, співробітників апарату та візитерів парламенту, а також забезпечення умов праці.

«Відповідно до регуляцій, встановлених розпорядженням голови парламенту Грузії «Про режим охорони палацу парламенту Грузії та на прилеглій території» від 30 грудня 2016 року N259/3, діятиме обмежений режим доступу до будівлі парламенту.

До палацу буде допущено акредитованих представників ЗМІ, які будуть заздалегідь узгоджені з департаментом парламенту зі зв'язків з громадськістю та інформації», — йдеться у повідомленні.

В Грузії тривають масштабні протести: учасники акції вимагають проросійського уряду піти у відставку.

Відразу учасники мітингу висували дві основні вимоги до влади: відкликання законопроєкту про "іноагентів" та звільнення заарештованих 7 і 8 березня громадян. Наступного дня керівна партія "Грузинська мрія" оголосила про відкликання з парламенту законопроєкту, але обурені громадяни країни вийшли знову на вулиці і закликали звільнити затриманих. Пізніше в МВС Грузії повідомило про звільнення протестувальників.

У Тбілісі під час протестів група силовиків жорстоко побила жінку.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter