Як турецькі серіали впливають на українських жінок?

0 12

Актори у фільмах завжди мають дуже гарний вигляд. Нічого дивного, з ними працюють професійні стилісти. Часто бренди рекламують свої вироби, одягаючи героїв серіалів. Чому б не провести вечір з потрійною користю? Розважитись, навчитись стильно комбінувати речі, а після сеансу зробити собі подарунок. Щоб купити жіночий одяг з Туреччини, не треба збиратись за кордон. Хіба що на відпочинок. В Україні є платформа tt-turk.com з турецькими магазинами. Асортимент неймовірний. Але якість за гарну ціну приваблює ще більше.

Вчимося стилю по фільмах

Пам’ятаєте величну Роксолану в розкішному вбранні? Який гарний вигляд мають сучасні героїні вдома, на роботі. Проведіть паралель між типажами та собою. Зверніть увагу, як стилісти підкреслюють принади, ховають недоліки.

Цікаво, що східні жінки прагнуть виглядати заманливо і в похилому віці. Від них важко відвести очі. Руки та шию завжди прикрашають аксесуари. Браслети та намиста підвищують енергетику, створюють особливе поле тяжіння. Можна не бачити обличчя, але силует із пам’яті прибрати важко.

Чим відрізняються турецькі жіночі речі?

Красуні виражають самоповагу і любов через догляд за собою та одяг. Крім історичних традицій, на текстильну промисловість мають вплив сільське господарство та клімат. Туреччина є одним зі світових лідерів з виробництва бавовни, овечої шерсті. Потужності повністю працюють за європейськими стандартами. Тому в натуральності речей можна не сумніватися.

Погода у Туреччині змінюється разом з регіонами. Тому в магазинах є колекції всіх сезонів: від коктейльних суконь, легких блуз до теплих світшотів і спортивних костюмів. Місцеві покупці полюбляють магазини:

  • ABBRA;
  • HIPATU.COM;
  • MARKANO;
  • BERIKA;
  • RODRIGO.

Ці та інші бутики представлено на українському маркетплейсі tt-turk.com.

Коли бачите гарну жінку, подумайте, що притягує ваш погляд. Стильно одягнені люди стають джерелом натхнення. Експериментуйте з речами. Хай вони будуть різного кольору, довжини, але завжди однаково якісними.

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter