Британія запровадила санкції проти 86 громадян та компаній з Росії: хто потрапив до списку

ebcca4ae7fe205f53a4c49fdcb65ca91

Обмеження спрямовані на підприємства та осіб, пов’язаних із здатністю Росії фінансувати та вести війну.

Велика Британія 19 травня запровадила додаткові санкції проти Росії за війну проти України – йдеться про 86 громадян країни та компаній.

Про це йдеться на сайті британського уряду.

"Велика Британія сьогодні (у п’ятницю, 19 травня) оголосила про нову хвилю санкцій проти Росії, націлених на підприємства та осіб, пов’язаних із здатністю Росії фінансувати та вести війну", – вказано в тексті заяви.

Там додали, що нові обмеження пов’язані з енергетичним, металургійним, оборонним, транспортним і фінансовим секторами Росії. Мета санкцій – "посилити тиск на залишковий дохід Путіна", який намагається "використати ці сектори для підтримки військової машини".

Так, до санкційного списку були внесені 86 росіян і компаній, серед яких "Росбанк", "Тінькофф Банк", дев’ять пов'язаних з "Росатомом" організацій та засновник "Російської мідної компанії" Ігор Алтушкін.

У британському уряді уточнили, що санкції передбачають обмеження проти тіньових осіб та організацій, пов’язаних з розкраданням і перепродажем українського зерна, а також проти основних енергетичних і вантажних компаній Росії.

"Також під санкції потрапили пов'язані з "Росатомом" компанії, які виробляють передові матеріали та технології, зокрема лазери", – додали у відомстві.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter