5 порад як вибрати авто у вантажному таксі

image3

В той момент коли з’явилась необхідність звернутись до вантажного таксі, постає питання щодо вибору вантажного авто. Адже в порівнянні з пасажирським таксі, де окрім класу авто, його тип особливо не має значення, у вантажних таксі ситуація кардинально відрізняється.

Загалом, потрібно враховувати особливості вантажу та специфіку його перевезення. Сьогодні послуги вантажного таксі включають достатньо багато вантажівок на вибір. В деяких ситуаціях доводиться самостійно розібратись в цьому питанні, для більш раціонального та правильно вибору транспорту.

Правил у підборі машини є достатньо багато, але ті які напряму впливають на вибір авто і є доступними у розумінні – небагато. Серед них можна виділити наступні:

  1. Загальна вага вантажу. Тут потрібно враховувати, як всю вагу, так і вагу деяких окремих одиниць вантажу. Наприклад, якщо загальна вага складає до 250 кілограм, то підійде найменше авто у вантажному таксі – це пікап. При вазі вже у 400-500 кг, потрібно обирати машину типу Мерседес Віто чи Рено Трафік. Ну а вже при більших вагах понад 1 тонну, то не менше стандартного бусу марок Мерседес Спринтер.
  2. Спосіб завантаження. У більшості випадків завантажують вантажне таксі звичайним способом: або через задні двері або через бокові. Для таких вантажів підходять всі закриті (цільнометалеві або тентовані) автомобілі. Для завантаження маніпулятором, потрібен автомобіль з відкритою платформою, для завантаження зверху, і відповідно з таким же вивантаженням.
  3. Максимальна висота. Дотримання даного критерію актуально в тому випадку, коли вантаж потрібно перевезти у вертикальному положенні, і висота його складає понад 1 метр 80 сантиметрів. Адже до цієї висоти немає особливих складнощів у підборі авто, так як більшість вантажних таксі мають автопарк з такою висотою. А для вантажів понад 1,8 метри або більше 2, потрібно обирати або тентовану Газель з висотою всередині 2 метри 20 сантиметрів, або 2-3 тонник з будкою до 2 метрів і 40 сантиметрів.
  4. Найдовша одиниця вантажу. Наскільки довгу обирати вантажівку, потрібно орієнтуватися по найдовшій одиниці. Якщо це труби чи профіля до 3,5 метрів, то чудово піддійте Бус-Максі, який має довжину вантажного відсіку 3,6-3,7 метрів. Якщо довжина до 4 метрів і 20 сантиметрів – тоді Газель у подовженому кузові буде доречним вибором. А ось все що довше 4,5 метрів та до 6,5 метрів, без особливих складнощів перевезе 5-тонник типу MAN.
  5. Пасажирські місця. В залежності від того, скільки людей буде їхати у вантажному таксі, слід вибирати і сам автомобіль. У більшості машин, є в наявності 2 пасажирські місця, не враховуючи водійське. Цього буде достатньо, якщо було замовлено авто та два вантажника, і самому замовнику не потрібно їхати поруч. Адже для таких цілей можна обрати тип кабіни – дует, де є 2 ряд сидінь (ще + 2-3 місця).

Обираючи конкретний тип автомобіля у вантажному таксі для перевезення товару по Києву чи області, можна використати один з критеріїв, описаний вище. Але також слід враховувати, що в окремих випадках, буде потрібно врахувати одразу декілька критеріїв, наприклад, як загальну вагу вантажу, так і максимальну його довжину. Правильний вибір – запорука успішного перевезення!

Джерело: Вантажне таксі Абрикос https://ua.abricos.kiev.ua/

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 15 голосов
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter