Картонні коробки – універсальна упаковка для товару

Korobki s lozhementom po individualnomu zakazu

Якщо ви шукаєте варіанти екологічної, красивої та статусної упаковки, то брендові картонні коробки з нанесенням логотипу будуть гарним її варіантом. Давайте розглянемо, у чому полягають їх переваги, а також – торкнемося питання про те, де в Києві та з доставкою в інші населені пункти України можна замовити цей товар. До речі, зробити замовлення якісних брендових коробок можна тут https://goodwillpack.com.ua/.

 

661e720720bad.webp

 

Універсальність як пріоритет

Брендовими картонними коробками з нанесенням логотипу компанії можна ефективно привернути увагу до вашого підприємства. Коли ви оформлюєте сайт чи сторінку компанії у соціальних мережах, якісні фото товару (у тому числі на фоні упаковки з корпоративною символікою) стануть гарним інструментом для того, щоб про вашу компанію дізналося більше людей та склали своє позитивне враження. Брендова картонна упаковка вказує на те, що виробник справді постарався, аби у потенційного споживача склалося про нього гарне перше враження. Саме з такого враження часто починається знайомство аудиторії з компанією, коли люди, які були лише потенційними клієнтами, вирішують зробити перше придбання, а згодом стають постійними покупцями.

Коли ми говоримо про універсальність картонних брендових коробок, ця особливість упаковки з гофрокартону та мікрогофрокартону є дуже вагомою перевагою. Сучасні підприємці можуть обрати оптимальні характеристики коробки з урахуванням специфіки товару, котрий буде упаковуватися. Так, особливості тари залежать від:

  • розмірів товару та його специфіки;
  • цінового сегменту товару (наприклад, якщо йдеться про товар з преміум-категорії, то для нього підійдуть коробки з дизайнерського картону, адже цей матеріал відповідатиме його статусу);
  • сегмент ринку (наприклад, коробки для авторського зефіру чи тістечок, цілком очевидно, відрізнятимуться від коробок для сорочок чи дизайнерських краваток).

Таким чином, на особливості конкретних коробок впливає багато факторів. Але сама по собі ця упаковка є універсальною, оскільки коробки з картону та гофрокартону використовує бізнес у різних сферах.

 

661e721702964.webp

 

Якими ще є переваги цих коробок

Картонна упаковка з нанесенням логотипу володіє багатьма вагомими перевагами. Тому тут, ясна річ, йдеться не лише про універсальність. Важливо також пригадати про такі плюси картонних коробок, як:

  • Екологічність. Картон – оптимальний матеріал з екологічної точки зору. Це відрізняє його, приміром, від поліетилену, котрий повільно розкладається та забруднює довкілля.
  • Достатня міцність. Не варто забувати про те, що упаковка (навіть тоді, коли вона брендована), перш за все, покликана виконувати практичні функції. У цьому контексті картон є досить міцним і цупким матеріалом, здатним захистити вміст упаковки від дрібних механічних пошкоджень.

Якщо ви шукаєте, де в Україні можна замовити справді якісну брендову упаковку з нанесенням логотипу, такі картонні коробки виготовить для вас команда типографії «ГудвіллПак». Ці фахівці тривалий час працюють у своїй сфері, знають її специфіку та мають достатньо досвіду, аби виконати роботу на високому рівні.

 

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter