Володимир Зеленський став людиною року за версією Financial Times

304lpGr4 m

Президента України Володимира Зеленського було обрано людиною 2022 року за версією Financial Times. Зазначається, що Зеленський став «утіленням мужності та стійкості українського народу в його боротьбі проти російської агресії».

Зазначається, що 44-річний президент України посів місце в історії своїм незвичайним проявом лідерства та стійкості.

Видання підкреслює, що Україна здивувала світ, відбивши напад Росії на Київ, та своїми контрнаступами в Харківській та Херсонській областях. «Вона відвоювала половину території, захопленої московськими військами цього року. Сили Зеленського зараз просуваються вперед на півдні та сході, навіть коли настає зима, з метою звільнення всієї території України, включно з Донбасом та Кримом», – пише FT.
 
Зеленського порівнюють із Вінстоном Черчиллем, який свого часу виступав по радіо, щоб згуртувати свою країну. Український президент натомість використав соціальні мережі для невпинної кампанії за військову та фінансову підтримку Заходу. 

У травні президент України Володимир Зеленський став найвпливовішою людиною 2022 року за результатами опитування читачів американського журналу Time. За нього проголосували понад 3,3 млн читачів – 5% голосів.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter