Блінкен не виключає, що не всі території Україна поверне воєнним шляхом

96 main v1679622832

Рішення, яким чином повертати ті чи інші території, прийматиме Україна.

Держсекретар США Ентоні Блінкен не виключає, що деякі окуповані Росією території України можуть бути повернуті не воєнним шляхом. Та наголосив, що рішення про те, як, коли і що звільняти, приймає виключно Україна. Про це Блінкен повідомив під час виступу перед Конгресом, відповідаючи на запитання представника Республіканської партії Кріса Стюарта про підтримку України в прагненні повернути Крим, окупований з 2014 року.

"Я думаю, що в Україні є території, за яку українці сповнені рішучості боротися. Та можуть бути й території, які вони (українці, – ред.) вирішать повернути іншими способами", – сказав Блінкен.

Він наголосив, що це мають бути українські рішення про те, яким вони хочуть бачити своє майбутнє і як це співвідноситься із суверенітетом, територіальною цілісністю та незалежністю країни.

Блінкен неодноразово заявляв, що війну необхідно закінчити дипломатичним шляхом, але відкидав найближчі перспективи переговорів, вважаючи, що Росія є несерйозною, і зосередився на допомозі українським військовим. Також він додав, що не можна давати шанс Росії на перегрупування, перезавантаження та переозброєння. 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter