Укрзалізниця отримає від Світового банку $25 мільйонів: рішення для відбудови

Ukrzaliznytsya 2 840x441 c 1

Світовий банк надасть 25 млн доларів США "Укрзалізниці" на відбудову критичної залізничної інфраструктури України та збільшення вантажоперевезень.

Як передає Рубрика, про це повідомляє пресслужба компанії.

У чому проблема?

"Залізничне сполучення має виняткове значення для економіки України як зараз, так і в контексті післявоєнної відбудови", – заявив директор офісу ЮНОПС в Україні Тім Ларднер.

Яке рішення?

Зазначається, що для реалізації гранту від Світового банку Укрзалізниця розпочинає співпрацю з управлінням ООН з обслуговування проєктів — ЮНОПС. Відповідну угоду підписано в Києві.

"Укрзалізниця розширює портфель співпраці з міжнародними інститутами. Вперше ми маємо фінансову підтримку від Світового банку й за цим грантовим фінансуванням очікуємо постачання техніки та рухомого складу вже в поточному році. Впевнений, що реалізація цього проєкту дозволить розширити наше партнерство на подальші стратегічно важливі для залізничної інфраструктури України проєкти", — заявив член правління АТ "Укрзалізниця" Антон Мішин.

Як це працює?

Співпраця ЮНОПС з АТ "Укрзалізниця" передбачає закупівлю обладнання для відновлення критично важливих об'єктів залізничної інфраструктури, що зазнали пошкоджень. ЮНОПС сприятиме в організації закупівлі за найкращими світовими стандартами.

Також очікується збільшення парку фітингових платформ, що сприятиме розширенню спроможності АТ "Укрзалізниця" забезпечувати перевезення контейнерних вантажів, у тому числі для перевезень гуманітарної допомоги та експорту продукції сільського господарства.

"В якості центрального ресурсу системи ООН у питаннях закупівель та розвитку інфраструктури ЮНОПС вважає пріоритетом надання допомоги національному залізничному перевізнику, адже це сприятиме доступу населення до необхідних товарів, створюватиме нові можливості для підприємств і зміцнюватиме стійкість усього світу перед лицем нових викликів", — прокоментував Тім Ларднер.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter