Гастрономічна пригода: Відкрий для себе, де замовити суші в Києві з доставкою!

sushi kiev7

Багато людей прихильно ставляться до суші, оскільки японська кухня стала більш поширеною та популярною. Зараз можна скуштувати як смачну класику, так і оригінальні страви, приготовані зі свіжої риби. У цьому огляді ви знайдете кілька варіантів ресторанів, які однозначно заслуговують на увагу потенційних клієнтів і пропонують дуже смачні суші Київ .

«Суші Мастер»

«Суші Мастер» - це популярний онлайн-ресторан, який є досить актуальним. Мова йде про велику мережу, що працює в багатьох містах України. Мешканці та гості Києва часто вибирають «Суші Мастер». Це чудова можливість досить бюджетно, але смачно повечеряти, обравши паназіатську або японську страву високої якості. Варто звернути увагу на те, що заклад регулярно оновлює меню. На офіційному сайті в будь-який час можна ознайомитися з сезонними позиціями

Переваги «Суші Мастер»:

  • доступні ціни;
  • висока якість;
  • професійна готовка;
  • є безкоштовна доставка.

Якщо ви багато знаєте про японську культуру, паназіатські страви, то також можете взяти участь в одному з вікторин від цього закладу. Зазвичай, вік не грає ролі, отже спробувати може кожен. Вам потрібно буде пройти невеликий тест або відповісти розгорнуто на декілька запитань. Зазвичай переможець отримує від «Суші Мастер» приємну знижку або можливість взяти одну безкоштовну порцію ролів. Головне - не забувайте залишати особисті дані для зв'язку.

«Ninja Sushi»

«Ninja Sushi» - преміальний онлайн-ресторан, який дивує гостей не лише високою якістю, але і асортиментом. Якщо ви ніколи раніше не пробували люксові роли, то можете замовити саме в «Ninja Sushi». Ці позиції дозволяють їсти у будь-який час доби, не набирати зайвої ваги. Варто зауважити, що ціни в закладі досить високі, оскільки вони повністю відповідають встановленому преміальному рівню якості. Самовивіз, доставка доступні.

«Сушія»

«Сушія» - це досить відома класична японська мережа. Там подають недорогі традиційні роли, суші. В асортименті є і сети, але варто зауважити, що їх не так багато, як в інших спеціалізованих ресторанах. Найчастіше клієнти цього закладу роблять самовивіз. В Києві працює багато точок, де можна забрати замовлення особисто. При чеку на суму від 250 гривень можна обрати безкоштовну доставку. Але треба враховувати, що це правило стосується тільки, якщо замовляти саме в «Сушія» доставку, а не через посередника.

«Муракамі»

«Муракамі» - це відома мережа, де готують дуже смачні паназіатські, китайські, японські страви. Гарантовано висока якість, оскільки в закладі працюють професійні кухарі. Якщо зробите замовлення у вівторок або п'ятницю з 14 до 17 години, то отримаєте знижку, оскільки саме в цей період діють «щасливі години». Тож, можна дуже добре заощадити. Доставка, самовивіз доступні. Можна поїсти і безпосередньо в закладі. На офіційному сайті вказані актуальні адреси, за якими розташовані філіали компанії. 

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter