Шмигаль — про захист енергооб'єктів: "До зими ППО буде ще міцнішою, сильнішою й ефективнішою"

da20a6624fc6cf03 1

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна реалізує проєкти захисту енергооб'єктів, які ніхто у світі досі не робив.

Про це він повідомив під час форуму "Майбутнє української енергетики".

"Україна сьогодні має значно більшу кількість і потужність систем ППО. Минулого року не було ні Patriot, ні NASAMS, ні IRIS-T, ні SAMP-T, ні багатьох інших систем. Наша ППО стала ще більш комплексною і досвідченою. Продовжуємо працювати над її розвитком. До зими вона буде ще міцнішою, ще сильнішою й ефективнішою", — сказав глава уряду.

Як зазначив Шмигаль, нині зведено багаторівневий захист: пасивний та активний. Також, за його словами, Україна робить проєкти, які "ніхто у світі досі не робив", продовжується робота над децентралізацією енергосистеми.

Прем'єр висловив вдячність партнерам "за швидкі рішення, які посилили спроможність і стійкість нашої держави".

"Партнери надали 2,3 мільярда доларів на відновлення та захист енергетики. Ми також розширили можливість для імпорту електроенергії з ЄС більш ніж удвічі: з 500 МВт до 1200 МВт", — підкреслив Шмигаль.

Глава уряду заявив, що наразі відремонтовано 80% магістральних мереж.

Ще один фактор, вказав прем'єр, — у Росії стало менше ракет. Він додав, що "спроможність агресора виробляти їх значно нижча, ніж ворогу хотілося б".

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter