Найпопулярніший лікар – терапевт

o 1em1a4rjk1ivrl5j11vaiv7179r42

Існує чимало лікарів, та послуги терапевта приватної клініки користуються найбільшим попитом. Чому? Певно тому, що даний фахівець спеціалізується на загальній медичній практиці та лікуванні широкого спектра захворювань. Терапевт є першою особою, до якої звертається пацієнт у випадку виникнення проблем зі здоров’ям. Після цього лікар здійснює діагностику та призначає лікування, а за потреби, направляє до іншого, вузького спеціаліста.

Основні обов'язки терапевта включають:

 • Діагностика захворювань

Терапевт проводить спеціальні обстеження та збирає анамнез для встановлення діагнозу.

 • Лікування загальних захворювань

Фахівець назначає лікування широкого спектра хвороб, в тому числі серцевих проблем, респіраторних та інфекційних захворювань, хвороб шлунково-кишкового тракту тощо.

 • Моніторинг хронічних станів

Терапевт контролює стан пацієнтів з хронічними захворюваннями, такими як діабет, гіпертонія, астма тощо, і веде їхнє лікування.

 • Направлення на спеціалізовані консультації

Надає рекомендації пацієнтам щодо консультацій в інших фахівців, таких як кардіолог, пульмонолог, гастроентеролог і т.д.

Лікарі терапевти відіграють важливу роль у забезпеченні здоров'я та благополуччя пацієнтів. Вони допомагають їм виявляти та лікувати захворювання на ранніх стадіях. Фахівці надають консультації з багатьох питань та допомагають підтримати загальну якість життя.

Які хвороби лікує терапевт

До лікаря терапевта Медичного центру здоров’я в Харкові можна записатися, щоб отримати консультацію, лікування чи рекомендації щодо різних проблем і захворювань. Він лікує широкий спектр хвороб, але не обмежується захворюваннями:

 1. Респіраторними – грип, гострі респіраторні вірусні інфекції, бронхіт, пневмонія, астма.
 2. Серця та судин – гіпертонія (високий кров'яний тиск), атеросклероз, ішемічна хвороба серця, серцева недостатність.
 3. Шлунково-кишкового тракту – гастрит, виразка, запор, діарея, коліт, жовчнокам'яна хвороба.
 4. Ендокринними – діабет, захворювання щитоподібної залози, гіпертиреоз, гіпотиреоз.
 5. Інфекційними – мікробіологічні та вірусні інфекції, в тому числі ті, що викликають бронхіт, ангіну, проблеми сечового міхура тощо.
 6. Неврологічними – мігрень, невралгія, неврит, епілепсія (діагностика та початкове лікування).
 7. Ревматологічними – остеоартрит, ревматоїдний артрит, подагра.
 8. Нирок і сечостатевої системи – пієлонефрит, цистит, ниркова недостатність.
 9. Хронічними – хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ), хронічний бронхіт, хронічна серцева недостатність тощо.

Це лише деякі приклади. Лікарі терапевти також можуть надавати загальну медичну консультацію та рекомендації з профілактики захворювань і підтримання здоров'я. Вони направляють на додаткові обстеження та на консультації до фахівців вузького профілю, якщо певна конкретна ситуація цього потребує. Чи ж дивно, що вони користуються найбільшим попитом? Терапевт – перший медичний фахівець, до якого звертаються пацієнти за появи ознаках будь-якого захворювання. Він здатен оцінити реальні масштаби проблеми та визначити, який спеціаліст зможе надати найефективнішу допомогу в конкретному випадку.

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter