1

flagman223x100

tes3 2

lom4

vsb 223

Як підготуватись до ЗНО з англійської за пів року

 

Підготовка до ЗНО – це важливий етап не тільки в житті школяра, але й його батьків. Для того, щоб добре підготуватися до іспитів, потрібен час. Чим раніше розпочнеться підготовчий процес, тим кращий рівень знань отримає дитина. Зазвичай дитина може сумніватися при виборі предметів для здачі ЗНО. Особливі страхи може викликати іспит з іноземної мови. Учень може до останню моменту вагатися з вибором предмету і тим самим почати підготовку до іспиту дуже пізно. Тому батькам потрібно якомога раніше допомогти дитині з вибором, щоб вона встигла якісно підготуватися до ЗНО. 

У підлітковому віці діти дуже часто приховують свої реальні емоції та проблеми. Не кожна дитина може підійти до батьків і прямо попросити допомоги. В цьому випадку важливо помітити проблему. Це можуть бути погані оцінки з предмету, прогули школи або конкретно уроків англійської мови, приховування оцінок, тощо. Важливо делікатно підійти до вирішення цього питання, адже підлітки можуть протестувати та саботувати акт допомоги батьків. Підберіть час, коли дитина спокійна і в гарному гуморі. Під час бесіди запропонуйте варіанти допомоги. Можливо потрібна моральна підтримка або приватні уроки з репетитором. При цьому важливо дослухатися до думки самої дитини, адже без її бажання допомогти буде вкрай важко. Адже англійська мова принесе дитині вагомі бонуси в подальшому житті:

  • можливість влаштуватися на роботу в іноземну компанію;
  • можливість розуміти людей під час закордонних подорожей;
  • доступ до іноземних інформаційних джерел та професійної інформації;
  • ерудованість та почуття власної цінності.

Проблема дистанційного навчання.

Реалії сьогодення такі, що школярам доводиться багато часу проводити на дистанційному навчанні. Це призводить до того, що рівень знань школярів значно знизився в порівнянні з нормальним навчальним процесом. Таким чином у дітей менше шансів якісно підготуватися до ЗНО з англійської та інших предметів. Дітям дуже важко сидіти пів дня перед монітором і сприймати інформацію таким чином. Подекуди вчителі мають низький рівень комп’ютерної грамотності, тому не можуть ефективно організувати навчальний процес. До того ж деякі діти не можуть самостійно себе організовувати, а батьки не завжди знаходяться поруч, щоб допомогти їм з цим.  З таких невеликих на перший погляд недоліків і складається картина сучасного навчального процесу, де дитина не має змоги отримати якісну освіту на всі 100%. 

Пандемія корона вірусу дала потужний поштовх репетиторству та курсам на просторах Інтернету. Зараз кожен може обрати для себе форму навчання за бажанням. Це можуть бути курси, де навчання проводиться в невеличких групах. Для дітей це можливість спілкуватися іноземною мовою з однолітками. Такі тренування приводять до того, що дитина почувається вільною під час розмов іноземною. Індивідуальні заняття з репетитором дозволяють заповнити існуючі прогалини в знаннях. На відміну від курсів тут є можливість більш детально зупинитися на незрозумілих темах та розглянути їх. Ви можете обрати репетитора за певними критеріями, наприклад: стаж роботи, відгуки інших учнів, вартість навчання, місце проведення уроків. Обираючи курси чи репетитора важливо окреслити мету навчання та часові межі для її досягнення. Отже, підтримати дитину сьогодні можливо декількома способами. Головне зробити все заздалегідь, щоб дитина отримала якомога більше знань і підійшла до моменту складання іспитів підготовленою. Оптимально починати підготовку до ЗНО з англійської мови на початку навчального року.

 

1 1 1 1 1 0 голосов

Добавить комментарий

evgenia

Военный учет женщин. Как вы к этому относитесь?

Погода:

-2°C
Краматорск

Влажность 80%

Ветер 4 м/с

Давление 754 мм

Курс валют НБУ на 17.01.2022:

 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ

КОНТАКТЫ РЕДАКЦИИ

ул. Академическая, 52, г. Краматорск, Донецкая область, 84313, Украина

(06264) 5-10-63

(095) 489-00-55

vostproject@gmail.com

© 2019 ВОСТОЧНЫЙ ПРОЕКТ. Все права защищены.
X to top

Войдите через социальные сети или зарегистрируйтесь

Регистрируясь на сайте Вы автоматически соглашаетесь с правилами сайта