Чи можна вилікувати короткозорість у дітей?

393330 1 
Понад чверть населення Землі є короткозорими – людина чітко бачить предмети, розташовані поблизу, але має знижену здатність бачити віддалені об’єкти.
 
Лікар-офтальмолог Центру сімейної медицини №1 Олександра Шистко розповіла, чи можна вилікувати короткозорість у дітей.
 
"Короткозорість (міопія) без корекції є основною причиною сліпоти у світіУ деяких людей короткозорість може призвести до незворотного пошкодження очейі прогресувати з віком, а також до непоправної втрати зору через розвиток катаракти, глаукоми, дегенерації жовтої плями та відшарування сітківки.
Хоча короткозорість вже давно корегується за допомогою окулярів, дослідники зору вивчають фармацевтичні методи лікування, які зможуть вирішити цю проблему повністю.
Метаболіт кофеїну – нове лікування, яке сповільнює розвиток короткозорості у дітей. Пілотне дослідження метаболіту кофеїну 7-MX показало зменшення прогресування міопії у дітей та потенційне підвищення ефективності окулярів чи лінз. Проте таблетка з 7-MX, яка зараз використовується, не здатна підтримувати стабільну концентрацію в крові навіть при прийомі тричі на день. Тож, дослідження тривають
А поки ми рекомендуємо батькам оглядати дитину у лікаря-офтальмолога Центру сімейної медицини м. Краматорська принаймні 1 раз на рік!".

 
262845472 272922001486071 3123186468239440930 nПроект реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. 
 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter