Куди йти працювати? Актуальні вакансії для мешканців Краматорська

d958d15fa8504c29a2e9c1d4c9228406

Шукайте роботу та не можете знайти?

Про найактуальніші вакансії у Краматорську розповіли у міському Центрі зайнятості. До нового списку затребуваних фахівців увійшли кондитер, слюсар, пекар, охоронець, продавець-консультант та інші. З повним списком актуальних вакансій, заробітною платою за кожною з них та функціональними обов'язками ви можете ознайомитись у таблиці.

АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ СТАНОМ НА 27.01.2023

Посада (назва)

Заробітна плата

Основні функціональні обов’язки

ДЛЯ СЛУЖБОВЦІВ

адміністратор

8 000,00

Працювати адміністратором на рецепції. Здійснювати прийом вхідних дзвінків. Записувати клієнтів та консультувати їх щодо послуг медичного центру. Працювати з програмою 1С.

адміністратор системи

12 000,00

Працювати системним адміністратором. Консультування та оперативне вирішення проблем, пов`язаних з роботою локальної мережі та офісного програмного забезпечення. Збирання та налаштування ПК, зміна комплектуючих. Діагностика, усунення несправностей у роботі ПК. Налаштування та обслуговування офісної техніки. Налаштування мережного та периферійного обладнання. Заправка катриджів. Мати досвід роботи з Microtik та досвід роботи з технікою Kyocera.

експерт

13 000,00

Працювати кредитним експертом. Видавати кредити під заставу техніки та дорогоцінних металів, оцінювати вартість предмету застави, оформлювати документально угоду, вести облік ТМЦ.

Листоноша (поштар)

7 500,00

Працювати листоношою пересувного відділення поштового зв`язку. Працювати на виїзді по відповідному маршруту. Доставка та вручення кореспонденції. Доставка і виплата пенсій та грошової допомоги. Доставка поштових переказів, періодичних друкованих видань, рекламних та інформаційних матеріалів, рахунків на оплату за різні послуги.

лікар з ультразвукової діагностики

15 000,00

Працювати у дитячому стаціонарі. Проводити кваліфіковане ультразвукове обстеження із застосуванням інтервенційних лікувально-діагностичних методів.

Лікар фізичної та реабілітаційної медицини

15 000,00

Визначати план лікувальних, реабілітаційних, профілактичних та оздоровчих заходів, які найбільш ефективно забезпечують швидке одужання хворого. Складати та виконувати програми фізичної терапії, або компоненти індивідуальної програми реабілітації, які стосуються фізичної терапії

лікар функціональної діагностики

15 000,00

Працювати у дитячому стаціонарі. Виявляти відхилення у функціонуванні внутрішніх органів, а також визначення ступеня цих відхилень. Проводити інструментальне і лабораторне дослідження для  вимірювання показників діяльності органів і систем організму людини. Ведення медичної документації.

лікар-анестезіолог

15 000,00

Працювати у дитячому стаціонарі. Здійснювати кваліфіковане анестезіологічне забезпечення.
Проводити масковий, внутрішньовенний, ендотрахеальний наркоз при термінових і планових операціях на органах черевної порожнини, малого тазу, в акушерській і ортопедо-травматологічній практиці.

лікар-ендокринолог

15 000,00

Працювати у дитячому стаціонарі. Застосовувати сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації хворих ендокринологічного профілю, надавати швидку та невідкладну медичну допомогу.

лікар-інфекціоніст

15 000,00

Працювати у дитячому стаціонарі. Надає спеціалізовану медичну допомогу хворим з інфекційною патологією, в тому числі швидку і невідкладну. Застосовує сучасні методи дослідження, діагностики, лікування інфекційних хвороб. Здійснює нагляд за побічними реакціями/діями лікарських засобів. Проводить протиепідемічні профілактичні заходи. Веде лікарську документацію.

лікар-лаборант

15 000,00

Працювати у дитячому стаціонарі. Застосовувати сучасні методи дослідження з провідних розділів лабораторної діагностики.

лікар-педіатр-неонатолог

15 000,00

Працювати у дитячому стаціонарі. Визначати ступінь ризику виникнення перинатальної патології, оцінювати показники обстеження стану внутрішньоутробного плода. Виявляти ознаки та проводити корекцію гіпоксії, пологової травми та інших патологічних станів новонародженого. Проводити первинний огляд новонародженого.

майстер виробничого навчання

9 000,00

Працювати майстром виробничого навчання з професії "Слюсар із складання металевих конструкцій, електрогазозварник" в м. Дніпро. Проводити виробниче навчання, формувати у здобувачів освіти професійні вміння, знання та навички. Відповідати за ведення встановленої документації з планування,
проходження та результатів виробничого навчання. Виконувати Положення про виробничу практику здобувачів освіти, підбирати робочі місця, брати участь у профорієнтаційній роботі.

Начальник відділення

8 500,00

Працювати начальником пересувного відділення. Працювати на виїзді по відповідному маршруту.
Надання повного спектру поштових послуг. Управляти продажами. Забезпечувати виконання планових завдань. Залучати потенційних клієнтів та якісно супроводжувати існуючих.

оператор поштового зв'язку

7 500,00

Бути впевненим користувачем пк. Приймати, обробляти, відправляти та видавати внутрішню та міжнародну кореспонденцію. Приймати та видавати грошові перекази, виплачувати пенсії та грошові допомоги. Обробляти вхідну пошту.

сортувальник поштових відправлень та виробів друку

7 000,00

Приймати, оброблювати, сортувати, формувати та відправляти поштові відправлення. Оформлювати супровідні документи. Бути впевненим користувачем ПК. Фізичні навантаження.

Фармацевт

10 000,00

Реалізація медикаментів, консультація відвідувачів в підборі лікарських засобів, ведення касової документації, контроль термінів придатності препаратів. Дотримання фармпорядку в аптецi. Бути впевненим користувачем ПК

Юрист

12 500,00

Організовує правову роботу, спрямовану на правильне застосування та неухильне додержання вимог законодавства; ведення позовної роботи, організація апеляційного та касаційного оскарження рішень, винесених не на користь територіального центру комплектування та соціальної підтримки; вирішення інших питань правового забезпечення діяльності установи.

ДЛЯ РОБІТНИКІВ

електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

20 000,00

Здійснювати обслуговування і ремонт електричного обладнання на вітроенергетичних установках. Знати основи електротехніки, будову і принципи роботи електродвигунів, генераторів, трансформаторів, пускорегулювальної апаратари, основні види електротехнічних матеріалів, їх властивості і призначення, правила і способи монтування і ремонту електроустаткування, прийоми і послідовність виконання такелажних робіт. Готовність до відряджень.

кондитер

8 000,00

Працювати в супермаркеті. Виготовлення борошняних кондитерських виробів (формування тістових заготовок, оздоблення, склеювання, декорування, складання в упаковку, зважування продукції).

кухонний робітник

8 000,00

Працювати в супермаркеті помічником кухаря. Готувати первинну обробку овочів до приготування страв. Допомагати кухарю в приготуванні страв.

Монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій

20 000,00

Виконувати монтажні роботи на вітроенергетичних установках з окремих елементів і укрупнених блоків, як залізобетонних так і металевих. Готовність до відряджень

моторист електродвигунів

10 000,00

Працювати мотористом. Здійснювати діагностику та ремонт ходової частини автобуса, розбиратися в ремонті дизельних двигунів, виконувати поточний ремонт запчастин автобуса. Мати досвід по ремонту дизельних двигунів.

пекар

8 000,00

Працювати в супермаркеті. Випічка борошняних виробів, контроль процесу випічки, якості продукції та здійснювати видачу її на вітрини.

Продавець-консультант

8 000,00

Здійснювати продаж сучасних гаджетів, обладнання, аксесуарів та стартових пакетів. Консультувати клієнтів щодо асортименту товарів та послуг магазину. Обслуговувати клієнтів на касі. Приймати та переміщувати товар, проводити інвентаризацію.

Продавець-консультант

8 000,00

Працювати в супермаркеті. Якісне обслуговування покупців, консультація покупців щодо якості товару, здійснення прийому товару зі складу, підготовка товару до продажу, розміщення на вітрині, контроль своєчасного поповнення товарного запасу, контроль строків придатності товару, перевірка наявності та актуальності цінників, підтримання порядку на робочому місці.

слюсар з механоскладальних робіт

25 000,00

Працювати в Закарпатській області. Здійснювати збирання деталей, їх ремонт та обслуговування. Вміти читати креслення та схеми. Робота вахтою

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

20 000,00

Працювати автослюсарем. Виконувати роботи з технічного обслуговування та ремонту автомобілів, у тому числі марок преміум класу. Здійснювати діагностику несправностей. Виконувати заміну деталей, вузлів, технічних рідин та олив. Мати досвід роботи у сфері сервісного обслуговування автомобілів не менше 2 років. Спочатку надсилати резюме на електронну адресу.

столяр

8 000,00

Здійснювати виготовлення столярних виробів з дерева. Мати досвід роботи за професією.

токар

10 000,00

Працювати токарем. Здійснювати токарну обробку деталей, нарізання зовнішньої та внутрішньої різьби.

токар-розточувальник

25 000,00

Працювати в Чернівцях. Працювати токарем-розточувальником на верстатах з програмним керуванням. Обробляти особливо складні і відповідальні деталі та вузли з великою кількістю зовнішніх і внутрішніх поверхонь.

За додатковою інформацією звертайтесь до Краматорського міського центру зайнятості за телефоном: +38(099) 732-53-39.

1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 1 голос
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter