Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко з робочим візитом відвідав Донецьку область

 

337903021 473565638229671 2000683429404628703 n

28 березня міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко з робочим візитом відвідав Донецьку область.

 

Як повідомили в Донецькій облдержадміністрації, під час візиту він оглянув заклади культури, які наразі виконують функції гуманітарних штабів.

 

Через збройну агресію російської федерації значна частина закладів культури на території Донеччини була пошкоджена або повністю зруйнована. Тим не менш, значна частина бібліотек, музеїв, музичних шкіл та інших закладів була релокована та продовжує працювати у дистанційному форматі, надаючи послуги мешканцям області. Також заступниця голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна розповіла, що у області триває робота з евакуації книжкового фонду бібліотек та майна шкіл.

 

"З тисячі шкіл, розташованих на території Донеччини, понад 700 отримали пошкодження різного ступеню. Ми хвилюємось, щоб книги та нове сучасне обладнання не постраждало через постійні ворожі обстріли, тому доводиться вивозити це майно до більш безпечних регіонів України. Це питання надзвичайно актуальне для міст, наближених до лінії фронту. Адже ми всі бачили, як окупанти поводять себе з українською книгою", - зазначила вона.

 

Олександр Ткаченко наголосив, що попри те, що окупанти намагаються знищити заклади культури, ми продовжуємо тримати культурний фронт.

 

"Сьогодні я маю зрозуміти потреби Донеччини у культурі - заходах, навчанні, всебічній допомозі. Уряд має чіткий план відновлення країни після перемоги, в тому числі й у культурному аспекті. Проте є речі, які потрібно робити прямо зараз", - зауважив Міністр.

 

Також під час візиту Олександр Ткаченко разом з командою відвідали концерт, який "Культурний десант" організував для бійців 81 десантно-штурмової бригади. Музиканти зіграли класичні твори та власні пісні, а Міністр вручив військовослужбовцям книги.

 

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter