Мешканців прифронтових територій Донеччини забезпечать медикаментами в рамках проєкту «Укрпошта-Ліки»

2024 4 820x360
Голова Донецької ОДА взяв участь у засіданні Координаційного штабу з питань деокупованих територій, яке відбулося 21 лютого під головуванням віце-прем’єр-міністра — міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук. 

На порядку денному — поточний стан розробки Концепції економічного відновлення деокупованих територій України, а саме повернення   органів юстиції. Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації, голова обласної військової адміністрації Вадим Філашкін на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

Особливу увагу учасники зосередили на реалізації проєкту «Укрпошта-Ліки» у Донецькій області та встановленні належної кількості наземних укриттів біля кожного робочого відділення Приватбанку.

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області провела аналіз бази ліцензіатів, які знаходяться на вільній частині області, та склали повний перелік населених пунктів, де відсутні аптеки та аптечні пункт, — їх у нас 274.

“Українська влада спрямувала багато зусиль у рамках проєкту «мобільна аптека», щоб  забезпечити ліками жителів територій, на яких ведуться або велися бойові дії. Як правило, на цих територіях відсутні стаціонарні аптечні пункти. Тому місцеві жителі зможуть купувати лікарські засоби за цінами, нижчими, ніж у звичайних аптеках”, - повідомив Вадим Філашкін.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter