Голова Донеччини провів засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

428638145 791233083045811 2797435665878986367 n
 
Голова Донецької області Вадим Філашкін провів засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Донецької області.
 
Виходячи з останніх подій, гостре питання на порядку денному сьогодні — запобігання появі та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій на хімічно небезпечних об'єктах області.
 
Враховуючи хід активних бойових дій і пов'язане з цим призупинення господарчої діяльності багатьох промислових підприємств, перелік хімічно небезпечних об'єктів на території області у порівнянні з попередніми періодами значно зменшився. Але ті, що залишаються і працюють, а в переважній більшості це підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, у разі виникнення на їх територіях надзвичайних ситуацій становлять реальну загрозу життю і здоров'ю людей, що живуть поряд.
 
"Тому наголошую: необхідно вжити всіх можливих заходів на всіх рівнях влади із забезпечення максимально можливого захисту об'єктів критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення області від ворожих атак.
 
Доручив керівникам військових адміністрацій та профільних структурних підрозділів облдержадміністрації актуалізувати інформацію про наявність хімічно небезпечних речовин.
У випадку наявності таких речовин на суб'єктах господарювання вжити вичерпним запобіжних заходів для мінімізації можливих наслідків надзвичайних ситуацій техногенного характеру.
 
До того ж, кожній громаді необхідно розробити плани реагування на можливі надзвичайні події, пов'язане з відключенням водо- і теплопостачання з конкретним залученням сил та засобів.
Визначив терміни, аби найближчими днями було ліквідовано всі наслідки вчорашнього обстрілу Краматорська та відновлено водопостачання цивільному населенню міста.
 
У найкоротші терміни треба перевести знезараження води з хлору на гіпохлорит натрію, який є безпечним для навколишнього середовища", - зауважив Вадим Філашкін. 
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter