Україна може поїхати на ЧС! Іранські гравці просять відсторонити їх збірну

orig 600474
Збірна Ірану на жеребкуванні потрапила в групу з Англією, Уельсом і США.

Збірна України з футболу може поїхати на чемпіонат світу 2022 у Катарі як заміна збірній Ірану, що близька до дискваліфікації через політичні процеси в цій країні.

Збірна Ірану кваліфікувалася на ЧС-2022 у Катарі і в результаті жеребкування потрапила до однієї групи з Англією, Уельсом та США.

Але іранські футболісти та спортивні чиновники написали листа у ФІФА з проханням усунути національну збірну їхньої країни від участі у майбутньому мундіалі, повідомила журналістка та активістка Масіх Алінеджад.

У листі іранців, адресованому ФІФА, сказано: «Жорстокість і войовничість країни стосовно власного народу досягли критичної точки, вимагаючи однозначного і жорсткого відмежування від футбольного та спортивного світу». Іранські фанати звернулися до ФІФА з аналогічним проханням.

 

Після смерті 22-річної Махса Аміні, яка померла після затримання іранською поліцією за неправильне носіння хіджабу, країною прокотилася хвиля протестів. У листі іранських футболістів також сказано, що жінок «систематично виключають із футбольної екосистеми в Ірані».

Чемпіонат світу відбудеться у Катарі з 20 листопада до 18 грудня. Збірна України не зуміла пройти кваліфікації на мундіаль, програвши у вирішальному матчі раунді плей-оф команді Уельсу (0:1). Цікаво, що Уельс та Іран потрапили до однієї групи на ЧС-2022.

Склад груп ЧС-2022 з футболу

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter