Тягнув поїзд шиєю: спортсмен із Дніпра встановив рекорд Гіннеса на честь українців

trjxdtkyfsjf

Спортсмен-екстремал із Дніпра Дмитро Грунський встановив Національний рекорд України та рекорд Книги рекордів Гіннеса, протягнувши на своїй шиї вагон метрополітену вагою 32,5 тонни. Про це повідомляє кореспондент «Дніпра Оперативного» із місця подій.

Цей рекорд спортсмен присвятив боротьбі українського народу з окупантами та в підтримку збору коштів для ЗСУ.

«Ми співпрацюємо з фондом «Україна на крилах надій», яка допомагає цивільним та військовим на Харківському та Донецькому напрямках. Я сам волонтер. Зібрані кошти ми передаватимемо на деокуповані території – продукти харчування, засоби обігріву. Іде зима. Ми хочемо допомогти нашим військовим, щоби вони відчули наше тепло», - прокоментував рекордсмен.

За встановленням рекорду спостерігали найсильніша людина світу Василь Вірастюк, чемпіон і рекордсмен світу зі стронгмену Сергій Конюшко та співзасновник, експерт Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін. На заході були присутні також бізнесмени та місцеві депутати.

image 2022 10 23 160553 optimized

Захід пройшов за підтримки міської ради Дніпра. Дмитру допомогли як із організацією встановлення рекорду, так і з підготовкою до нього.

«Ми вважаємо, що українці – найсильніша нація. Ми це доводимо як на фронті, так і в установці таких серйозних рекордів. Ми домовилися з керівництвом метрополітену, провели інструктаж, підготували все необхідне для того, щоб він встановив рекорд», – розповів депутат міськради Іван Васючков, який також отримав диплом.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter