Експерти назвали найдієвішу дієту для схуднення

13 15

Інтервальне голодування стало справжнім трендом. Однак про його справжній вплив на схуднення відомо не так багато. Новий огляд показав, що такий формат харчування справді сприяє зниженню ваги та може покращити певні показники здоров’я серця.

Інтервальне голодування поєднує групу дієт, котрим характерно голодування з різними перервами. І таку систему медики вважають дуже ефективною.

Нове дослідження демонструє, що різні форми інтервального голодування – це ефективні заходи для зниження ваги для людей з ожирінням.

Автор дослідження Кріста Вараді, директор відділу досліджень у галузі харчування людини Іллінойського університету в Чикаго наголосила, що інтервальне голодування може бути ефективним засобом зниження ризику серцевих захворювань за рахунок зниження артеріального тиску, ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ) та тригліцеридів. Більш того, ці дієти можуть допомогти запобігти діабету 2 типу за рахунок зниження інсулінорезистентності та рівня інсуліну натще.

Вчені впевнені, що інтервальне голодування допомагає знизити споживання калорій на 15–30% на день, що призводить до втрати ваги.

Коли людина з ожирінням втрачає вагу, вона майже завжди знижує показники холестерину ЛПНГ, тригліцеридів, артеріального тиску та інсулінорезистентності, додала експерт.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter