Beauty-тренд: невідимі стрілки

tluvndd55

Цікавий трюк візажистів – тонка, ледь помітна лінія біля коріння вій. Vogue.ua розповідає про те, навіщо і за допомогою яких продуктів робити стрілки невидимими. 

Найтонші стрілки біля самого коріння вій візажисти використовують, коли не хочуть перевантажувати очі косметикою, або коли потрібно надати завершеність вечірньому образу. Прийом працює не лише на подіумі, але й з макіяжем для життя.

 
Fendi Couture FW2022

Візажист Ханна Мюррей рекомендує ставити крихітні крапки у проміжках між віями. Тоді здаватиметься, що вони набагато густіші навіть без туші. Дотримуватися поради просто, якщо озброїтися правильним інструментом: підводкою-фломастером із загостреним кінчиком або лайнером-тризубом, винаходом Clarins. Ними не ковзають уздовж вій, як олівцем або звичайним підведенням, а, направивши його перпендикулярно віям, акуратно прикладають біля коренів.

Elie Saab FW2022

Ті, хто практикується зі стрілками давно і успішно, можуть користуватися звичайним лайнером з подовженим гнучким і тонким пензлем. Головне вибирати добре пігментований продукт, який, висихаючи, не стає матовим і не втрачає насиченості, і малювати їм найтоншу лінію якомога ближче до лінії росту вій.

Fendi Couture 2022

Одна з незаперечних переваг невидимих ​​стрілок у тому, що вони підходять для круглих та мигдалеподібних, невеликих та величезних очей. Друге – у тому, що, на відміну від драматичних та розгонистих стрілок-крил, їх справді легко створювати.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter