Декілька простих порад від дерматологів, які допоможуть зробити нігті міцнішими

gjghj4

Після зняття гель-лаку або через використання невідповідних засобів для манікюру нігтьові пластини можуть стати слабкими, ламкими, почати розшаровуватися. Зміцнити нігті можна за допомогою правильного догляду. Дерматологи, що спеціалізуються на здоров'ї нігтів, радять для початку зробити перерву в нарощуванні і підстригти нігті якомога коротше — вони будуть менше ламатися. Також експерти дали ряд простих порад, які допоможуть зробити нігті міцнішими.

Одягайте рукавички під час роботи з водою

Як пояснюють фахівці, коли ніготь вбирає воду, навантаження на його клітини сильно збільшується. Це може призвести до відшаровування, поломки, зробити нігті більш слабкими і крихкими. Вони радять надягати рукавички при митті посуду, вологому прибиранні і подібних заняттях — ця проста звичка допоможе зміцнити нігті.

Використовуйте скляні пилочки для нігтів

Наждачні пилки залишають мікроскопічні отвори і тріщини на кінчику нігтя, що призводить до відшарування і тріщин. Скляні пилки залишають краї нігтів рівними.

Вибирайте рідину для зняття лаку без ацетону

Ацетон має тенденцію сушити ніготь і може погіршити ламкість. Експерти радять використовувати рідину для зняття лаку, що містить кондиціонуючі добавки або рослинні олії, які додатково зволожують нігті.

Уникайте засобів з формальдегідом

Він може бути присутнім в лаках або засобах для зміцнення нігтів. Формальдегід спочатку зміцнює ніготь, проте з часом той стає ламким. Також ця речовина може викликати серйозні алергічні реакції.

Зволожуйте і живіть нігті

Олії, сироватки, креми та інші засоби для догляду, багаті фосфоліпідами, — відмінний спосіб зміцнити нігті в домашніх умовах. Ці речовини у великій кількості містяться, наприклад, в соняшниковій олії. Втирайте засоби в кутикулу кілька разів на день. Якщо ви часто миєте руки, можна робити це після кожного миття.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter