Які кросівки безнадійно вийшло з моди: головні антитренди 2023 року

9876543yuhtg2433123322

Тренди на кросівки змінюються нечасто, тому момент, коли улюблена пара вийшла з моди, легко пропустити. Зібрала в одному місці всі застарілі моделі, яким не місце у сучасних образах 2023 року. Наприкінці кожного пункту даю наведення, чим їх замінити.

Широкий язичок

Тут широкий язичок контрастує з плоскою підошвою — це застарілі елементи. Гомілка в такій моделі здається товстішою і коротшою, а язичок вибивається із загального мінімалістичного стилю. Пара точно не впишеться в жодний сучасний образ.

Що взяти натомість: кросівки з пропорційними елементами, на невеликій платформі. Базова річ, яка буде актуальною завжди і добре міксується з будь-яким стилем.

Футуристична платформа

Футуристичність знову повертається у тренди, але не поспішайте діставати аглі-кросівки 2018 року. Така вигнута платформа була популярним мікротрендом кілька років тому, але швидко всім набридла.

Чим замінити: футуристичними кросівками з плавнішими, стриманішими лініями. У тренді яскравий монохром, який класно впишеться у кольорові образи чи буде оригінальним акцентом.

Різноманітність декоративних елементів

Незвичайні візерунки, прозорі вставки, кольоровий декор для однієї пари кросівок цього занадто багато. Сюди відносяться і контрастні логотипи, що кричать про ваше бажання показати брендову річ.

Чим замінити: кросівками в єдиному яскравому відтінку або лаконічними вставками у базових відтінках (чорному, бежевому, сірому). У тренді скромні моделі і навіть логотип повинен не вибиватися із загального кольору.

Петля на п’яті

Спочатку широкі петлі на заднику призначалися для того, щоб було легше взутися. Але за фактом користі від них немає, та й виглядають вони дивно. У сучасних кросівок такої деталі не знайти.

Чим замінити: будь-якими актуальними кросівками без петель на п’яті і деінде.

Прихована платформа

Можливо, хтось ще ставить питання, чи можна ще носити подібні кросівки, адже і платформа, і ретростиль знову в трендах. Але прихована платформа вже кілька років антитренд і повертатись у моду не збирається.

Чим замінити: кедами на рівній товстій платформі чи масивними кросівками. Вони поєднуються з діловими брюками, легінсами, міні-спідницею в складку та повсякденною сукнею — з усіма актуальними речами в гардеробі, окрім вечірнього вбрання.

Неонові вставки

Кислотні забарвлення поступилися місцем яскравим, але пастельним забарвленням і кольоровому монохрому. Неонові вставки на кросівках і шнурки всім набридли і пішли з гардеробів фешн-дів.

Чим замінити: для дорогого образу вибирайте сірі, білі та бежеві відтінки. Як акцент підійдуть будь-які яскраві кольори, але тільки не неон і колор блок. Тренд – кросівки повністю в єдиному кольорі.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter