Число відкритих росіянами компаній у Туреччині за рік зросло на 670% - ЗМІ

269030 f8d54116 56c depositphotos 26820293 s 2019

Росіяни у 2022 році заснували у Туреччині понад 1300 фірм, що у 670% більше, ніж роком раніше. Про це пише Bloomberg із посиланням на звіт турецького аналітичного центру The Economic Policy Research Foundation.

"Сплеск нових компаній з російськими партнерами наголошує на зростаючій привабливості Туреччини як місця призначення для російських грошей після війни в Україні. Фірми з іранськими партнерами посіли друге місце", - йдеться у матеріалі.

Наголошується, що ця тенденція також відображає турецький ринок житла, де росіяни становили майже чверть усіх іноземних покупців нерухомості у 2022 році.

Як пише видання, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган утримався від участі в західних санкціях проти РФ через її вторгнення в Україну, що зробило Туреччину привабливим місцем для інвесторів, які шукають притулку від санкцій, у тому числі для олігархів, які намагаються уникнути потенційних арештів активів. ЄС і Штати критикують зростаючі зв'язки між РФ і Туреччиною, зазначаючи, що збільшення експорту до Росії з Туреччини дозволяє Москві обходити санкції.

Раніше ЗМІ писали, що Туреччина отримала $28 млрд. невідомого походження.

Також повідомлялося, що Туреччина заперечує експорт товарів для військових потреб РФ.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter