Види сонцезахисних окулярів

0fe2f06 sunglasses2

Сонцезахисні окуляри - це спеціальні окуляри, які призначені для захисту очей від шкідливого впливу ультрафіолетових променів сонця. Придбати стильні окуляри від сонця жіночі купити можна в інтернет-магазині LuckyLook, де пропонують різні види та категорії уих аксесуарів.

Критерії поділу на види окулярів від сонця

Існує багато критеріїв, за якими можна порівняти різні види сонцезахисних окулярів:

 1. Рівень захисту від УФ-променів - цей критерій вказує на те, яку кількість УФ-променів фільтрують окуляри. 
 2. Матеріали лінз - на ринку є багато різних матеріалів лінз, таких як скло, полікарбонат, пластик та інші. 
 3. Колір лінз - різні кольори лінз можуть впливати на сприйняття кольору та контраст, а також на захист від певних типів світла. Наприклад, жовті та оранжеві лінзи можуть покращити контраст та видимість при поганому освітленні, тоді як сірі та чорні лінзи надійно захищають від яскравого сонця.
 4. Дизайн та стиль - окуляри можуть мати різні форми та стилі, наприклад, кругла чи квадратна форма лінз, строга чи кокетлива оправа, колір окулярів та декоративні елементи.
 5. Розмір - окуляри мають різні розміри та форми, тому їх ділять на різні види за цим критерієм.

Види сонцезахисних окулярів

Основними видами сонцезахисних окулярів є:

 1. Лінзи з покриттям відбивачів - мають спеціальне покриття, яке допомагає відбивати від себе шкідливі UV промені та зменшує відблиски. Такі сонцезахисні окуляри для дітей будуть дуже корисними, щоб зберегти здоров’я очей.
 2. Лінзи з фільтром - мають вбудований фільтр, який зменшує кількість UV променів, що проникають до очей.
 3. Поляризаційні окуляри - мають спеціальне покриття, яке допомагає зменшити відблиски від поверхні води, скла та інших рідин.
 4. Фотохромні окуляри - здатні змінювати свій колір в залежності від рівня освітленості, що допомагає забезпечити оптимальний захист очей у різних умовах.
 5. Окуляри зі захистом від блю-лайту - мають спеціальні фільтри для захисту очей від шкідливого впливу блю-лайту, що випромінюється електронікою.

Категорії окулярів за рівнем захисту

Сонцезахисні окуляри можна розділити на кілька категорій в залежності від їх захисних властивостей та функцій. Основні категорії такі:

 • категорія 0 - мають мінімальний рівень захисту від УФ-випромінювання, підходять для носіння в хмарну погоду або в приміщеннях;
 • категорія 1 - мають знижений рівень захисту, підходять для носіння в помірну сонячну погоду;
 • категорія 2 - мають середній рівень захисту, підходять для носіння в ясну погоду;
 • категорія 3 - мають високий рівень захисту від УФ-випромінювання, підходять для носіння в дуже ясну погоду;
 • категорія 4 - мають найвищий рівень захисту, підходять для носіння в екстремальних умовах, наприклад, на висоті або в сильному сонячному світлі.

Окуляри категорії 4 можуть бути непридатними для використання в ситуаціях, коли потрібна максимальна чіткість зору, бо вони зменшують пропускання світла. Решта категорій є придатними для більшості звичайних ситуацій носіння окулярів.

 

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter