Чорноморський флот РФ зіткнувся із логістичними проблемами в окупованому Криму — ISW

9354b33aaea72276

Російський Чорноморський флот намагається пом'якшити проблеми із матеріально-технічним забезпеченням в окупованому Криму, перекидаючи частину сил на материкову частину Росії.

Про це пише американський Інститут вивчення війни (ISW).

Як зазначають аналітики ISW, 5 червня офіційна представниця Південного оперативного командування України Наталія Гуменюк повідомила, що російські війська перекидають логістичні центри Чорноморського флоту із Севастополя, окупований Крим, до Новоросійська Краснодарського краю.

"Гуменюк заявила, що російські сили переміщують логістичні центри через поширені проблеми з логістикою та забезпеченням боєприпасами в окупованому Криму", — йдеться у повідомленні.

Посадовиця зазначила, що російські десантні кораблі продовжують маневрувати у Чорному морі та заходити до Севастополя, але загальний центр тяжіння Чорноморського флоту, ймовірно, зміщується у бік Новоросійська.

"Нещодавні удари по російських районах зосередження, логістичним вузлам та транспортним об'єктам на півдні України можуть викликати підвищене занепокоєння з приводу безпеки Чорноморського флоту, і частково цей факт, швидше за все, відображає переміщення до Краснодарського краю", — вважають в ISW.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter