США заявили, що Росія отримала сотні іранських безпілотників

17cdcc8fef1aff5c

Російські військові отримали сотні безпілотників іранського виробництва для проведення атак проти України. Окрім того, Москва та Тегеран поглиблюють військову співпрацю.

Про це 10 червня повідомив офіційний представник Білого дому Джон Кірбі, повідомляє Reuters.

"Білий дім заявив, що Росія, схоже, поглиблює свою оборонну співпрацю з Іраном та отримала сотні бойових безпілотників, які вона використовує для ударів по Україні", — пише видання.

Зокрема, посилаючись на нещодавно розсекречену інформацію, Білий дім заявив, що дрони були виготовлені в Ірані, перевезені через Каспійське море, а потім використані російськими військами проти України.

"В останні тижні Росія використала іранські БПЛА для завдання ударів по Києву та залякування українського населення, і схоже, що російсько-іранське військове партнерство поглиблюється", — заявив офіційний представник Білого дому Джон Кірбі.

Кірбі також додав, що США мають інформацію про те, що Росія отримує з Ірану матеріали, необхідні для будівництва заводу з виробництва безпілотників, який може бути повністю запущений на початку наступного року. За його словами, отримані супутникові знімки свідчать про плани розмістити завод з виробництва БПЛА в особливій економічній зоні "Алабуга" в Росії на території Республіки Татарстан.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter