Як знайти хорошу роботу в Польщі

 rabota w Polsce 1011Гідна оплата роботи дозволяє не лише забезпечувати базові потреби, а й формувати заощадження. На жаль, ситуація на українському ринку праці дуже складна. Заробітна плата в левовій частці пропозицій забезпечує лише базові потреби. Тому, багатьох людей цікавить робота хороша в Польщі за кордоном. Щороку число трудових мігрантів збільшується. Українці надають перевагу Польщі з кількох причин:

  • географічна. Це сусідня держава. Можна часто навідуватись додому і бачитися з рідними;
  • високий попит на працівників різних спеціальностей. Економіка Польщі активно розвивається. Потреба в працівниках є завжди. Тут легко знайти роботу без фахової освіти і досвіду;
  • порівняно висока заробітна плата;
  • ментальна близькість. Мова, традиції дуже схожі до українських.

Відгуки про роботу в Польщі неоднозначні. Аналіз негативного досвіду дозволяє зробити загальний висновок. Умови роботи, соціальна захищеність, заробітна плата залежать від посередника, що займався працевлаштування.

Як уникнути помилок і розчарувань

Експерти закликають не намагатися заощадити за рахунок оформлення візи. Не секрет, що певна частина трудових мігрантів потрапляють на роботу до Польщі по безвізу і працюють нелегально. Така стратегія має вагомі недоліки:

  • значно нижча заробітна плата. Це доведено статистичними дослідженнями. Працівники аналогічних спеціальностей, що працюють офіційно, отримують на 20-25% більше;
  • соціальна незахищеність. Офіційне працевлаштування забезпечує медичну страховку, захист прав робітника;
  • втрата можливості кар'єрного зростання, оформлення карти побиту;
  • ризик отримати заборону на в'їзд до країни.

Інтернет рясніє рекламними оголошеннями від посередників, що пропонують допомогу в офіційному працевлаштуванні за кордоном. Але далеко не всі компанії варті довіри. Як знайти надійного посередника?

Скористайтеся послугами Jobian

Це популярна онлайн-платформа для пошуку роботи за кордоном. На сайті щоденно публікується величезна кількість оголошень з вакансіями від працедавців у Польщі. До послуг користувачів зручні інструменти пошуку пропозицій з урахуванням будь-яких критеріїв.

Тут працюють кваліфіковані рекрутери. Фахівці Jobian надають комплексну допомогу в виборі роботи і офіційному працевлаштуванні. Клієнти отримують юридичну та міграційну підтримку. Jobian отримує багато схвальних відгуків і має бездоганну репутацію. Ця компанія варта вашої довіри.

1 1 1 1 1

E-mail
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter