У закладах освіти Донеччини проведено низку виховних заходів з нагоди Дня Збройних сил України

318622913 527827619385869 5186906162060612111 n 
У закладах освіти Донеччини проведено низку виховних заходів з нагоди Дня Збройних сил України, повідомляє департамент освіти та науки ДонОДА.
 
"З нагоди Дня Збройних сил України, з метою вшанування пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави, висловлення вдячності тим, хто нині захищає територію нашої країни від російського агресора, у закладах освіти області організовано та проведено низку виховних заходів.
У межах заходів діти виготовляли вітальні листівки та поробки, читали вірші та висловлювали слова подяки Захисникам і Захисницям України. Учнівська та студентська молодь, педагогічні працівники закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти активно долучилися до обласної акції «Освітянський фронт Донеччини.
Підтримай ЗСУ»: шили військову амуніцію, ремонтували транспорт, виготовляли та направляли на передову солодощі, домашню консервацію, окопні свічки, здійснювали безкоштовні перукарські послуги, а на зібрані під час акції кошти придбали речі, сьогодні дуже потрібні нашим воїнам (теплі речі, спальні мішки, засоби гігієни, перев’язувальні матеріали, портативні сонячні панелі тощо)".
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter