Краматорська їдальня «Smachnogo» у Дніпрі

00077
Українські підприємці щодня долають різні виклики! У центрі м. Дніпро працює їдальня «Smachnogo», яку релокував з Краматорська підприємець Костянтин Алад’єв, інформує департамент соцзахисту ДонОДА.
.
"За 5 місяців до повномасштабного вторгнення рф він відкрив «Smachnogo» у своєму місті, де усі охочі могли смачно та недорого пообідати, випити каву чи чай з випічкою та просто відпочити після напруженого робочого дня.

Але у лютому 2022 року Костянтин змушений був закрити їдальню. Пізніше вивіз обладнання, знайшов приміщення, зробив ремонт та відкрив їдальню «Smachnogo» у місті Дніпро.

Тепер дивує мешканців та гостей Дніпра смачними стравами, домашньою кухнею, духмяною випічкою, приємними цінами, привітливими працівниками та затишною атмосферою.
Організував прийом замовлень на доставку корпоративних ланчів.

Серед працівників їдальні 80% - це мешканці Краматорська, Горлівки, Костянтинівки, Бахмута, Лимана, які є єдиною дружньою командою.

Після закінчення війни підприємець обов’язково відновлюватиме бізнес у Краматорську та в інших містах Донецькій області, бо Краматорськ – це його батьківщина, його дім!".
1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter