Донбаській державній машинобудівній академії - 71 рік!

59607833 nДОНБАСЬКІЙ ДЕРЖАВНІЙ МАШИНОБУДІВНІЙ АКАДЕМІЇ - 71 РІК! 

Віктор Ковальов, ректор ДДМА, висловив привітання навчальному закладу. 

"Шановні студенти, аспіранти, викладачі, співробітники та випускники Донбаської державної машинобудівної академії!

Щиро вітаю вас із Днем Академії, з 71-ю річницею ДДМА!

Від часу свого заснування наша Академія пройшла славетний шлях становлення. Саме в ДДМА у всі часи знаходився осередок освіти і науки Краматорського району й Донецької області. КІІ, а тепер ДДМА сімдесят один рік готує та випускає у світ освічених, талановитих людей – успішних фахівців, які працюють у всьому господарському секторі нашої Держави. Сьогодні наші випускники не тільки працюють, а й боронять Україну від ворога.

Чітке розуміння своєї місії мотивувало нас подолати перешкоди і не тільки продовжити вдосконалювати освітній процес в умовах воєнного стану, а й проводити наукові дослідження, організувати громадську і волонтерську діяльність.

Дякую вам, дорогі колеги, за єдність і за віру в нашу Академію, за віру в перемогу України! Окрема подяка нашим Збройним Силам, нашим студентам, аспірантам, викладачам, працівникам і випускникам, які протидіють агресорові на фронтах війни.

Бажаю всім нам широких і щасливих доріг, стійкості, миру і віри в перемогу, творчої наснаги й натхненної праці на благо Академії.

Слава Україні! Слава ДДМА!

З повагою, Віктор Ковальов,
ректор ДДМА, доктор технічних наук, професор".

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter