Міський голова Краматорська відвідав дитячо-юнацьку спортивну школу № 1

kramatorsk dush 2

ДЮСШ №1виховує видатних спортсменів, які беруть участь у загальноукраїнських та світових чемпіонатах.

Олександр Гончаренко ознайомився з робою краматорської ДЮСШ  та обговорив з директором Анатолієм Лепковим нагальні питання. Про це повідомляє прес-служба Краматорської міської ради.

На базі спортивної школи працює п’ять відділень: вільна боротьба, боротьба греко-римська, дзюдо, пауерліфтинг та самбо. У секціях ДЮСШ № 1 займаються 489 учнів. Зі спортсменами працюють 18 тренерів-викладачів.

«Школа розпочала роботу у 2014 році. За цей час ми підготували вісім майстрів спорту України та 45 кандидатів у майстри спорту України.

Чотири наші спортсмени з греко-римської боротьби входять до складу збірної команди України у різних вікових категоріях. Два спортсмени з пауерліфтингу входять до складу збірної команди України.

ДЮСШ виховала багатьох видатних борців серед яких Максим Євтушенко, Владислав Луб, Іван Цибанєв», – розповів директор закладу.

Крім того, Анатолій Лепков висловився за доцільність створення у Краматорську спортивного інтернату або училища олімпійського резерву. Це дозволить виховати та залишити у місті талановитих спортсменів, а також зібрати у нас кращих спортсменів області.

Під час наради міський голова оглянув спортивні зали, роздягальні та службові приміщення та обговорив з керівництвом подальші ідеї щодо розвитку закладу.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter