В Україні перевірили 79% укриттів. Що відомо про їхній стан

454cf082041bf954

Органи Національної поліції та ДСНС України, а також представники місцевої влади проводять перевірку об’єктів, що можуть використовуватись як укриття в разі небезпеки.

МВС оприлюднило інформацію про оперативні обстеження укриттів.

Станом на 5 червня в Україні обстежено 50195 укриттів — 79%, з яких:

  • 4679 (9% від перевірених) виявилися зачиненими.
  • 11644 (23% від перевірених) – не придатні до використання.

У Києві обстежено 2156 (48%) укриттів, з яких:

  • 137 (6% від перевірених) виявилися зачиненими.
  • 804 (37% від перевірених) – не придатні до використання.

Перевірка укриттів продовжується, зазначили в МВС.

Зазначимо, що загальнодержавну перевірку стану укриттів почали проводити після того, як 1 червня у Києві загинуло троє людей, які не змогли потрапити в укриття.

Що відомо про проблеми з доступом укриттів у столиці

Уночі 1 червня Росія завдала ракетного удару по Києву. Внаслідок цього у Деснянському районі столиці загинули три людини: 9-річна дівчинка, її 34-річна мама і 33-річна жінка. Чоловік однієї з загиблих та жителі району стверджують, що укриття, де хотіли сховатися від обстрілу люди, було зачинене.

Мер Києва Віталій Кличко ініціював тимчасове відсторонення від виконання обов'язків посадовців Деснянського району через загибель людей унаслідок атаки РФ уночі 1 червня. Мова про голову Деснянської райдержадміністрації Дмитра Ратнікова і керівника медзакладу, де надійшли скарги на роботу укриття.

Правоохоронці затримали трьох посадовців та охоронця медзакладу у справі про закрите укриття у Києві. Згодом їм оголосили підозри.

1 1 1 1 1
Если заметили ошибку, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter